מדבקות קיר - כל סוגי המדבקות לקיר והטפטים בירושלים,הכנסו לפרטים

מדבקות קיר

באימדיה פרינט בירושלים אנו מייצרים מדבקות קיר במגוון רחב של חומרים עמידים ואיכותיים.

מדבקת הקיר היא מדבקה מחומר הנקרא ויניל, חומר זה הוא סוג של פלסטיק עמיד ואיכותי.

מדבקת הקיר מודפסת ומיוצרת לפי דרישת לקוח של גודל צבעים והדפסה בהתאמה אישית.

סוג ההדפסה על המדבקה הינו אקו סולבנט וזוהי הדפסה העמידה בתנאי חוץ (ימים גשומים וקיץ)

את מדבקת הקיר בגלל היכולת שלנו להדפיס ברמת עמידות כל כך גבוהה ניתן לנקות בעזרת מטלית לחה ללא חשש שההדפסה תהרס מהמים – אך צריך לבצע את הניקוי ללא לחץ על הגרפיקה.

בנוסף אנו מסוגלים להדפיס מדבקות ענק מגודל של ס"מ בודדים ועד לעשרות מטרים ביחידה אחת !

תחום נוסף הוא הלימנציה לגדלים האלו, מכיוון שאנו מתעסקים בכל סוגי החומרים ובעמידות גבוהה מאוד אנו מסוגלים לנמלץ בלמינציה עבה מאוד ועמידה מאוד כל גודל שרק תוכלו לחלום עליו ובנוסף יש לנו מוצר איכותי הנרא למינציה UV שיש לה יכולת להאריך את החיים של המדבקה אל מול השמש והקרינה שפוגעת בפיגמנט הצבע לאורך זמן.

התקנת מדבקת הקיר היא התקנה פשוטה וקלה, וגם אם אתם מעוניינים במדבקת קיר שמורכבת מהרבה אותיות , אינכם צריכים להדביק אות אות על הקיר אלא אתם מקבלים את כל האותיות מסודרות כבר עם רכיב שנקרא אפליקציה הרכיב הזה הוא מדבקה בעלת דבק חלש יותר ממדבקה רגילה ואתם מדביקים את האפליקציה עם כל האותיות מסודרות על הקיר, האותיות נדבקות לקיר ואחר כך אתם פשוט שולפים את האפליקציה והאותיות נשארות צמודות דבוקות לקיר.

חומר הויניל הוא חומר גמיש ומיוחד בשביל הדבקה על קירות, חלונות רהיטים דלתות ועוד',

ביכולתינו לחדש ארונות מטבח ישנים או דלתות ישנות בתוך הבית ללא החלפת הדלת (בהנחה שהיא במצב סביר) ע"י הדבקת מדבקה מותאמת לדלת וכך גם לחדש את המראה של הבית המשרד או החדר ללא תשלום כמו של דלת חדשה ובטח בצורה מהירה יותר ועם כל עיצוב דקורטיבי שרק תבחרו.

באימדיה פרינט קיים צוות מתקינים מקצועי אשר מסוגל להתקין על משטחים שאינם ישרים כמו ארונות שולחנות בעלי קימורים או זויות, ע"י שימוש בציוד מקצועי וחדיש אנו מסוגלים לעטוף כמעט כל דבר קיים.

כמו כן ישנם סוגי עצים שהמדבקה לא מצליחה להאחז בהם בצורה טובה וגם לזה יש לנו פתרון ע"י מריחה של חומר מיוחד על המשטח לפני ההדבקה אנו יוצרים "שכבה תופסת" השכבה הזו תפוסה מצויין על העץ היא מאוד דקה ולא ניתנת לראיה ועליה אנו מדביקים את מדבקת הקיר או הדלת או הארון המבוקשת.

אנו מחזיקים גם בציוד חדיש המסוגל לבצע חיתוך מדוייק של מדבקת הקיר האובייקט או הצורה הגאומטרית שאתם מעוניינים בה, ובכך אנו מסוגלים לייצר כל דבר שרק תחלמו.

בנוסף לכל מה שדיברנו עד עכשיו אם ברצונכם לקבל אובייקט תלת מימד על הקיר אנו מסוגלים לבצע זאת עבורכם ע"י שימוש בחומרים יעודיים לפי הצורך שלכם וע"י מכונת חיתוך בלייזר שקיימת אצלנו במפעל, המכונה שלנו היא מהגדולות בירושלים וכן מהחזקות בירושלים (130W למי שמבין !!).

ובכך ליצור אובייקטים כמו שם הילד לחדר ילדים על הקיר בכל צבע שתרצו וכן גם בסוגי הדבקה מיוחדים של הדבקת החומר מאחורי אובייקט שקוף וכך האותיות נראות מזכוכית (אך עשויות מסוג של חומר ממשפחת האקריל /פרספקס) ואם הן נופלות הן לא נשברות לרסיסים כמו זכוכית ולפעמים לא נשברות בכלל.

להזמנת מדבקת קיר ולכל שאלה ובירור התייעצות מקצועית בחינם !

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור ולייעץ.

אימדיה פרינט – תצפו ליותר !!!

מדבקות קיר, חיתוך צורני, חיתוך מדבקות קיר, מדבקות לרהיטים !

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך