מדבקות בירושלים - הפרשי מחיר ואיכות הדפסה l אימדיה פרינט ירושלים

מדבקות בירושלים מחיר – הפרשי מחירים ואיכות חומר הגלם

רוצים מענה מהיר מנציג? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מחירי מדבקות:

לרוב ישנם הפרשי מחירים שונים בין סוגי מדבקות, סוג ההדפסה, סוג העבודה וגם הפרשי מחירים נוספים בין בתי הדפוס השונים וסוגי המדפסות העומדות לרשותם.

אנו ממליצים על שימוש במדבקות ויניל מסוג אורפול תוצרת גרמניה.

מדבקת ויניל – מדבקה העשויה מחומר פלסטיק ולא מנייר. זוהי מדבקה העמידה בפני מים, ואינה נקרעת בקלות.

מדבקת ויניל מתוצרת אורפול – מדבקת ויניל איכותית, עמידה במיוחד בתנאים קשים יותר ובעלת דבק חזק יותר.

בנוסף צבע ההדפסה נתפס על מדבקת הויניל של אורפול בצורה טובה יותר.

הפרשי מחירים:

איך אנו יודעים כמה לשלם על עבודה? ואיך יכול להיות שיש הבדל במחירים בין ספק לספק בהפרשים של כמעט 30% לפעמים?

אז התשובה היא פשוטה:

  • כפי שציינו, קיים הבדל גדול בין איכות חומרי הגלם הראשוני, קיים בשוק מגוון רחב של סוגי מדבקות ויניל ומחיר חומר הגלם הוא ביחס לאיכות המדבקה – דבר המשפיע באופן ישיר על המחיר הסופי.

 

  • עלות הדפסה: גם כאן המחיר משתנה על פי סוג המדפסת, מחיר הדיו, מהירות ההדפסה של המדפסת ועוד המון משתנים שנלקחים בחשבון על ידי בתי הדפוס השונים. לרוב עלות הדפסה זולה מדי תשפיע באופן ישיר על איכות ההדפסה וחיי הדיו על המדבקה.

 

  • מקצוענות וניסיון – בשונה מחומרי הגלם ועלויות ההדפסה, מקצוענות וניסיון תלויים באדם המפעיל את המדפסת. כאן יש המון מקום לטעויות, כולם יודעים כיצד לשלוח קובץ להדפסה – זה פשוט, אך קיים הבדל בין התצוגה על מסך המחשב (תצוגת RGB של מסכים) לבין סוג ההדפסה של המדפסת (טכנולוגיית CMYK). כאן נכנסים לידי ביטוי הגדרות פרופיל, כיול צבעים, טסטים של הדפסה ועוד המון דברים שנלקחים בחשבון – אך זה כבר מאמר בפני עצמו.

 

מסיבות אלו וסיבות נוספות יש הבדלים בהצעות המחיר להדפסת מדבקות בין הספקים השונים בתחום המדבקות וההדפסות.

סוגי מדבקות:

מידע נוסף על כל סוגי המדבקות:

הדפסת מדבקות בירושלים

הדפסת מדבקות מדבקות בחיתוך הלוגו מדבקות עגולות הדפסת מדבקות: אנו באימדיה פרינט בירושלים מדפיסים מדבקות בכל גודל ובכל צורה על

קרא עוד »

המלצה:

אנו ממליצים ללקוחותינו להסביר לנו מראש מה הצרכים שלהם והמטרה לשימוש במדבקה, כך נוכל לתת דעה מקצועית ולייעץ עבור לקוחותינו מה סוג העבודה המתאים ביותר להם.

יש עבודות שמחייבות לבצע למינציה בשביל לשמור על ההדפסה ובשביל לשמור על פיגמנט הצבע לאורך חיים גבוה יותר, אנו נבצע למינציה  במקומות שבהם לאנשים יש מגע גבוה עם המדבקה כגון: הדפסת מדבקות לקירות במסעדות מזון מהיר,מדבקות לעיטוף שולחנות במסעדות, ולכן אתם צריכים לוודא שאתם מקבלים את אותו המוצר בכל העסקים בתחום שבו אתם מבקשים הצעה, ביחוד בתחום המדבקות וההדפסות ששם יש מאות פתרונות שונים.

לדוגמא: יש מדבקה לבנה שאנו יכולים להדפיס עליה אדום שתעלה 60 ש"ח למטר ויש מדבקה שמגיעה אדומה אך היא מדבקת משי מיוחדת לפיזור אור בצורה שווה שתעלה לנו פי 3 במחיר ולכן הכל תלוי צורך של הלקוח.

האחריות שלכם בתור לקוח לוודא שאתם מקבלים לפחות 2-3 פתרונות שונים לצורך אחד ואז תוכלו לבחור כשאתם מבינים את ההשלכות של ההדפסה וחומר המדבקה כמובן.

אנו באימדיה פרינט נשמח לתת לכם פתרונות לצרכים מורכבים.

אימדיה פרינט – הדפסת מדבקות בירושלים – מדבקות ירושלים מחיר -מדבקות בירושלים – מדבקות בגלילים בירושלים –

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך