מדבקה לדלת בירושלים - מדבקות לדלתות בירושלים,הכנסו להתרשמות ומידע נוסף

מדבקה לדלת בירושלים

בא לכם לחדש את הדלתות בבית? בדרך קלה ופשוטה אנו נעטוף את דלתות חדרי הבית  למראה חדש ומרענן. באימדיה פרינט מדבקות ויניל מיוחדות במיקרון גבוה מאד מצופות למינציה מט/מבריק  לעיטוף דלתות. בעלות נמוכה ביחס להשקעה בדלת חדשה מעוצבת יש באפשרותינו לעטוף את דלתות החדרים ודלת הכניסה לבית למראה חדש ומרענן.

בנוסף עיטוף הדלתות מתבצע ע"י מדבקות ויניל אשר אנו מסוגלים לבצע להם חיתוך ע"י מכונות מתקדמות, בסכין או בלייזר, חומר המדבקה לדלת או לריהוט עשוי מויניל גרמני לרוב, אנו באימדיה פרינט נמנעים משימוש בחומרים באיכות ירודה מסין, וכמובן מבצעים התקנות ע"י כל הציוד הדרוש כולל אקדחי חום ומגבים מיועדים, אנו נבצע עבורכם למינציה מיוחדת קרה ועבה, לעבודות העיטוף, ובכך נשמור לאורך זמן על פיגמנט צבע עשיר ופגיעה בהדפסה מגורם חיצוני.

אנו מדפיסים באיכות גבוהה (1440 DPI) איכות על, שרוב הקבצים בשוק עומדים על 300DPI, מה שנותן לנו יתרון גדול בשוק המדבקות והשלטים, כמובן שבשוק הירושלמי אך כמובן לא רק לירושלמים.

בקטגוריה פרוייקטים באתר שלנו ניתן לראות דוגמאות של עיטוף דלתות שביצענו ולהתרשם מאיכות העבודה ההתקנה ההדפסה ואיכות המדבקה.

נשמח לתת לכם שירות לענות על שאלות ולעזור במה שרק נוכל

אימדיה פרינט יושבת בהר חוצבים בירושלים ברחוב הרטום 9 בקומת הקרקע

*התמונות להמחשה בלבד !

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך