מדבקות קיר ירושלים

 

 

 

למה לבחור באימדיה פרינט למדבקות קיר?

– באימדיה פרינט מדפיסים על מדבקות ויניל באיכות הגבוהה ביותר – מסוג אורפול גרמני.

– אצלנו קיים הידע והיכולת המירבית לעיטוף והדבקה, מתקינים מקצועיים, עם ניסיון של מאות פרויקטים.

– כל תהליך העבודה מתבצע אצלנו, אנו אחראים לכל מהלך העבודה. החל ממדידת הקיר, הכנה, הדפסה, התקנה וגימור.

– שירות ברמה שלא הכרתם. מענה טלפוני אנושי תמיד.

לבירור פרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר חייגו – 072-222-33-10

מדבקות קיר ירושלים !

מדבקות קיר הינם פתרון מצויין לכל דבר כמעט חוץ מקירות, לדוגמה:

מדבקות קיר לאמבטיה, מדבקות קיר לרצפה, מדקות קיר לתקרה, מדבקות קיר למטבח ועוד'

זה נקרא כך מכיוון שמדבקות קיר זהו מושג במדבקות שהמושג מתכוון ל: מדבקות מסוג של פלסטיק בעלי עמידות גבוהה שאצלנו גם מודפסות בעזרת מכונות אקו סולבנט (עמיד אפילו לתנאי חוץ).

 בעזרת מתקינים מקצועיים מסגלות לעטוף כמעט כל דבר אפילו את דלתות ביתכם כמובן שלכל סוג עיטוף ישנה מדבקה המותאמת לכך מבחינת רמת עמידות ועובי ויכולות הצמדה ולכן מדבקות הקיר יעילות כמעט להכל.

מדבקות הקיר יגיעו בדרך כלל עם למינציה בשביל להעלות עוד יותר את רמת העמידות שלהן, ביחוד במקומות נגישים, שאנשים יכולים לגעת או להשען או אפילו ללכלך אותן בשמן מים צבע וכדומה.

הלמנציה שעושים למדבקות הקיר היא אינה למינציה רגילה כמו שכולם מכירים אשר נצמדת בחום למדבקת הקיר, אלא זוהי למינציה עבה קרה אשר נצמדת בעזרת דבק שיש עליה עם מכשיר הצמדה מיוחד ולכן זוהי למנציה בעמידות גבוהה בהרבה מהלמינציה החמה הרגילה והדקה (כמו שיש על כרטיסי ביקור למשל).

לכן גם טווחי המחירים בין העסקים של מדבקות הקיר ינועו בין עסק אחד למשנהו מכיוון שיש הרבה דרכים להוזיל עלויות, ובדרך כלל זה יהיה על חשבון הלקוח התמים שאומר נקח כאן כי זה חצי מחיר אבל בעצם הוא מקבל סחורה מבלי לדעת את ההשלכות של סחורה זו.

אנו באימדיה פרינט בירושלים מבצעים הדפסה על מדבקות ומדבקות הקיר בכל גודל ובכל צורה (כן חותכים בעזרת מכונות חיתוך חדשות ובעזרת מכונות חיתוך בלייזר תלוי בסוג העבודה) וכן מתקינים את מדבקת הקיר לאובייקט המסויים.

בהמון חנויות מזון מהיר ביצענו הדבקות של מדבקות לקיר ולשולחנות, לוקחים שולחן ישן ומבצעים לו הדבקה והשולחן נראה חדש וממותג, אז למה לשלם כ"כ הרבה כסף על שולחן חדש.

בנוסף יש יכולת מדהימה למדבקות הקיר להגדיל חלל קיים (לא באמת אך החלל יראה הרבה יותר גדול) בעזרת גרפיקה מיועדת לכך, אם תצבע חדשר בשחור הוא יראה קטן אם תצבע אותו בלבן ההרגשה תהיה של חדר יותר גדול אך אם תקח תמונה של רחוב ותדביק אותה על קיר שלם בחדר החדר יראה ענק מכיוון שהמוח שלנו יגדיל אוטומטית אותו למרות שהוא ידע שזה מדבקה.

לכן אנו יצרני מדבקות קיר שממוקמים בירושלים ישראל, ואנו מבצעים הדפסות של כל גודל בנוסף חיתוכים של מדבקות הקיר, ולסיום כמובן התקנה של מבדקת הקיר על הקיר או כל דבר שלא תבחרו.

נשמח לתת לכם רעיונות המלצות פתרונות לבעיות ובכלל לענות על שאלות בנוזא מדבקות קיר

אימדיה פרינט – מדבקות קיר ירושלים !

*התמונה להמחשה בלבד

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך