הדפסה על קשיחים בירושלים

הדפסה על חומרי גלם קשיחים בירושלים – עץ, זכוכית, קרמיקה, אלומיניום, ברזל, אבן ועוד.

 

 

מהי הדפסה על קשיחים?

הדפסה על קשיחים היא בעצם טכנולוגית הדפסה ישירות על המוצר ללא צורך בציפוי (כמו בסובלימציה).

טכנולוגיה של הדפסה ישירה מאפשרת הדפסה של כל לוגו תמונה או הדפס כלשהו ישירות על גבי המשטח הקשיח אותו מכנ יסים למדפסת. עם טכנולוגיה זו ניתן להדפיס ישירות על חומרים קשיחים כמו הדפסה על זכוכית, פלסטיק, פרספקס מתכת ועוד.

הדפסה ישירה בטכנולוגיית UV מאפשרת הדפסת צבע ישירות על המוצר, הצבע אינו נספג על המוצר אלא מתייבש על החומר הקשיח בעזרת נורות LED ובכך יוצר שכבה על המוצר הקשיח אותו הכנסנו למכונה.

בעבר השתמשו בשיטה ישנה הנקראת סובלימציה, שיטה בה היו צריכים להדפיס על דף ובעזרת מכבש חום להצמיד למוצר.

טכנולוגיית ה UV מאפשרת לדיו להתפס ישירות על החומר הקשיח ובכך ההדפסה הרבה יותר איכותית, בנוסף במכונה הקיימת אצלנו ניתן לבצע גם הדפסה בהבלטה + לקה סלקטיבית.

מהי הדפסה בהבלטה ולקה סלקטיבית?

במדפסת הקשיחים שברשותנו קיימת אופציה נוספת מעבר להדפסה ישירה על המוצר והיא האופציה לבחור הבלטה של חלקים מהתמונה או הלוגו.

הבלטה – הדוגמא הכי פשוטה היא כתב ברייל, ניתן להחליט שנקודות מסוימות יבלטו על ידי שכבת דיו כפולה ובכך כשמעבירים את היד על ההדפס מרגישים את ההבלטה על פני שאר ההדפסה. ניתן לדוגמא להבליט חלק מסוים בתמונה, אות מסויימת בלוגו. ועוד המון רעיונות.

לקה סלקטיבית – בחירה של איזור מסוים בתמונה שיקבל תוספת של לקה וכך יהיה מבריק יותר משאר התמונה. לדוגמא אם בתמונה יש בית ורקע של דשא, ניתן להבליט את הבית על ידי לקה סלקטיבית ובכך הוא יבלוט ביחס לדשא שאינו קיבל לקה כלל. כמובן שניתן גם להוסיף לקה על המוצר כולו.

מעוניינים להדפיס על אבן ? עץ ? ברזל ? פלסטיק ? קרמיקה ? ועוד

יש במפעל שלנו באימדיה פרינט בירושלים מכונת הדפסה על חומרים קשיחים, תם עידן המדבקות – אין צורך להדפיס מדבקה ולהדביק אותה על החומר המבוקש, כיום אפשר לבצע הדפסה ישירה על החומר עצמו, בעזרת מכונה יחודית מסוגה בירושלים וכמובן מהמובילות בארץ באיכות הדפסה אפילו מעל דרידות המוזיאונים, כן זוהי מכונה מיוחדת ובאיכות על !

אז לאילו חומרים "מכונת הדפסה על קשיחים" מיועדת:

זכוכית, עץ, פי וי סי, פח, אבן, קרמיקה, פלסטיק, פרספקס ועוד שלל חומרים.

בנוסף – ניתן להדפיס על עטים, דיסק און קי, מוצרי קד"מ, מוצרי מיתוג, מצתים ואפילו על בקבוקי יין.

בעצם, אצלנו ניתן להדפיס על כל מוצר עד גובה 30 ס"מ (מהיחידים בארץ המגיעים לגובה כזה)

כל חומר שתחפצו לבצע הדפסה ישירות עליו ללא חומרים מקשרים כגון מדבקות, אפשר ליצור בעזרת תכשיטים ולהדפיס על כסף וזהב, ואפשר לבצע עבודות דקורטיביות בעזרת המכונה הזו.

אם אתם מחזיקים בחומר שלא צויין כאן יש באפשרותכם להתקשר בכדי לשאול האם חומר זה מתאים להדפסה, בגדול חומרים כגון: שטיחים בעלי סיבים מסוגלים לפגוע בראש ההדפסה ובכך להשבית מכונה, ולכן תמיד כדאי להיוועץ עימנו בכל הקשור לחומרים ופתרונות הדפסה בעיקר לצרכי לקוח מורכבים

הדפסה על זכוכית בירושלים:

היכולות גם מדיעות להדפסה על זכוכית בירושלים, שפתוחה לציבור הרחב, ולא רק לירושלמים, הדפסה דקורטיבית על חלונות לבתי כנסת, הדפסה זכוכיות למטבח, הדפסה על זכוכיות למשרדים וחברות, הדפסה על צלחות זכוכית וקרמיקה, הדפסה על כל חומר שהוא ממשפחת הזכוכית.

כמובן בכדי ליצוא איכות הדפסה טובה מאוד וזה בדרך כלל ידרשו האמנים והפסלים שמשתמשים במכונות אלו, לפני ההדפסה על הזכוכית ידרש להתיז חומר מקשר לטובת הדפסה עמידה לאורך זמן, ומדובר בהדפסה על פני הזכוכית ולא בגב הזכוכית.

מכונות ההדפסה על חומרים קשיחים ולא רק בירושלים אלא בישראל בכלל מוגבלים לחומרים של עובי חומר עד 5 ס"מ (50 מילמטר) – פלטות בעיקר.

הדפסה על עץ בירושלים:

הדפסה על כל סוגי העצים שמגיעים בתצורת משטח, כך שאם אתם מעוניינים לבצע עבודה מנגר ורוצים שעליה יהיה מודפס בעזרת מכונת הדפסה על קשיחים, הנגר ידפיס על המשטח לפני החיתוך ולאחר מכן יבצע חיתוכים בבית העסק שלו, ישנה אפשרות גם לבצע הדפסה לאחר החיתוך של העץ, יכולות ההדפסה שלנו באימדיה הם מהגבוהות ביותר בגלל שני סיבות עיקריות:

הדפסה על בקבוקים:

בודדות מכונות הקשיחים אשר יודעות להדפיס על מוצרים עגולים. אך כיום אצלנו ניתן להדפיס גם על בקבוק יין בעזרת מתקן מיוחד למכונה הקיימת ברשותנו, ההדפסה מתבצעת ישירות על הבקבוק. ניתן להדפיס תמונה וכיתוב, ניתן להדפיס הקדשה כמתנה, ניתן להדפיס לוגו כמיתוג לקראת חגים ולחלק ללקוחות.

הדפסה על קרמיקה בירושלים:

כיום תוכלו לראות הדפסה על קרמיקה במגוון רחב של מקומות, בתים פרטיים, מסעדות, אולמות, חנויות מטבחים ועוד. המראה של הדפסה על קרמיקה משדר הרגשה של וינטג' אך יחד עם זאת חדשנות וטכנולוגיה. שילוב מיוחד של עבר ועתיד. והיתרון הוא שאתם בוחרים את ההדפס שתרצו.

הדפסה על אבן בירושלים:

ניתן לקחת אבן טבעית, אפילו מחוספסת מעט אם תחפצו בטקסטורה של חספוס האבן ולהדפיס ישירות על האבן. המראה של הדפסה על אבן משדר למתבונן אמנות וחוזקה.

הדפסה על פי.וי.סי (PVC) בירושלים:

הדפסה על פי וי סי מתאימה לגני ילדים, חדרי ילדים שירותים ועוד. פי וי סי הינו חומר פלסטיק גמיש, ניתן להדפיס עליו כל תמונה שתחפצו.

הדפסה על פרספקס בירושלים:

פרספקס הינו חומר פלסטיק שמגיע ברמות עובי שונ ות ובמגוון צבעים כולל שקוף. בהדפסה על פרספקס מקבלים את אפקט הזכוכית אך הפרספקס אינו חומר שביר (אך עדיין מדובר בחומר עדין). היתרון בפרספקס שניתן בנוסף להדפסה עליו, לחתוך במכונת לייזר כל צורה שתרצו. הדפסה על פרספקס מתאימה לתערוכות ואמנים, לשילוט פנים או חוץ, מתקני תצוגה, וגם כתמונות. בשילוב החיתוך בלייזר לחיתוך צורני מתקבלות תוצאות שאי אפשר להתעלם מהן.

הדפסה על מוצרים בירושלים:

כמעט ואין הגבלה על כמות החומרים והמוצרים שנוכל להדפיס לכם עליהם עבורם. היתרון העצום שהמדפסת קשיחים שברשותנו יכולה להדפיס על מוצרים בגובה של 30 ס"מ גובה ובמידות 120 ס"מ על 75 ס"מ. מתחשק לכם להדפיס על מוצר שקיים בבית? קופסא? שעון? תמונת קיר ישנה? או אפילו על הראוטר והמחשב הנייד? אצלנו זה אפשרי!!! פשוט תדמיינו.

בנוסף – ניתן להדפיס על עטים, דיסק און קי, מוצרי קד"מ, מוצרי מיתוג ואפילו מצתים. 

שילוב מדפסת קשיחים ומכונת חיתוך לייזר:

עולם הדפוס השתדרג במיוחד בשנים האחרונות, והיום ניתן גם להדפיס ישירות על מוצרים תוך כדי ייבוש הדיו על החומר בעזרת מנורת לד UV מיוחדת, וגם לחתוך את חומרי הגלם או לחרוט עליהם בעזרת מכונת קרן לייזר חדשנית ועוצמתית.

למה לבחור בשירות הדפסה ישירה על קשיחים מבית אימדיה פרינט?

המכונה שברשותנו מהחדשות ביותר בשוק. מכונת ההדפסה היא של חברת COMPRESS מתוצרת אוסטרליה, עם ראשי ההדפסה המתקדמים ביותר בשוק המגיעים לרמת רזולוציה גבוהה ביותר.

רזולוציית הדפסה – 1440X720 \ 720X720 DPI (ראשי התיבות DPI מסמלות נקודות באינץ' – לדוגמא 1440 נקודות דיו באינץ' אחד)

יתרון משמעותי למכונת הקשיחים של אימדיה פרינט – ראש ההדפסה מגיע לעד גובה של 30 ס"מ, בזמן שכולם מגיעים לגובה מקסימלי של 5 ס"מ בלבד אנחנו יכולים להכניס מוצרים עד לגובה 30 ס"מ ולהדפיס ישירות עליהם.

בנוסף –  ניתן להדפיס על מוצרים עגולים כגון – בקבוקים, יינות ואכלוהול, ואפילו על שטח עליון של כדור כדורגל או כדורסל.

"מקצועיות" – ונסיון רב של העסק בעבודה לאמנים ובעלי מקצוע.

"טכנולוגיה" – מגוון ציוד במפעל שלנו באימדיה פרינט החל ממדפסות רחבות בטכנולוגיה אקו סולבנטית דרך מכונות החיתוך בסכין ומכונות חיתוך בלייזר ועד למכונות הדפסה על חומרים קשיחים (כמפורט למעלה)

נשמח לתת שירות מצויין ולענות על שאלות ולתת פתרונות לצרכים מורכבים ויצירתיים…

משרדים טל: 072-2223310

מייל: Emedia@012.net.il

אימדיה פרינט – הדפסה על חומרים קשיחים בירושלים והסביבה.

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך