הדפסה על קשיחים בירושלים - כל סוגי ההדפסות בירושלים,כנסו עכשיו להתרשמות

הדפסה על קשיחים בירושלים

צפו כעת במדפסת הקשיחים מבית אימדיה פרינט ירושלים בפעולה:

הדפסה על חומרי גלם קשיחים בירושלים – עץ, זכוכית, קרמיקה, אלומיניום, ברזל, אבן ועוד

יש במפעל שלנו באימדיה פרינט בירושלים מכונת הדפסה על חומרים קשיחים, תם עידן המדבקות – אין צורך להדפיס מדבקה ולהדביק אותה על החומר המבוקש, כיום אפשר לבצע הדפסה ישירה על החומר עצמו, בעזרת מכונה יחודית מסוגה בירושלים וכמובן מהמובילות בארץ באיכות הדפסה אפילו מעל דרידות המוזיאונים, כן זוהי מכונה מיוחדת ובאיכות על !

מגוון החומרים עליהם ניתן להדפיס במדפסת קשיחים:

זכוכית, עץ, פי וי סי, פח, אבן, קרמיקה, פלסטיק, פרספקס ועוד שלל חומרים.

כל חומר שתחפצו לבצע הדפסה ישירות עליו ללא חומרים מקשרים כגון מדבקות, אפשר ליצור בעזרת תכשיטים ולהדפיס על כסף וזהב, ואפשר לבצע עבודות דקורטיביות בעזרת המכונה הזו.

אם אתם מחזיקים בחומר שלא צויין כאן יש באפשרותכם להתקשר בכדי לשאול האם חומר זה מתאים להדפסה, בגדול חומרים כגון: שטיחים בעלי סיבים מסוגלים לפגוע בראש ההדפסה ובכך להשבית מכונה, ולכן תמיד כדאי להיוועץ עימנו בכל הקשור לחומרים ופתרונות הדפסה בעיקר לצרכי לקוח מורכבים

הדפסה על זכוכית בירושלים:

היכולות גם מגיעות להדפסה על זכוכית בירושלים, שפתוחה לציבור הרחב, ולא רק לירושלמים, הדפסה דקורטיבית על חלונות לבתי כנסת, הדפסה זכוכיות למטבח, הדפסה על זכוכיות למשרדים וחברות, הדפסה על צלחות זכוכית וקרמיקה, הדפסה על כל חומר שהוא ממשפחת הזכוכית.

כמובן בכדי ליצוא איכות הדפסה טובה מאוד וזה בדרך כלל ידרשו האמנים והפסלים שמשתמשים במכונות אלו, לפני ההדפסה על הזכוכית נדרש להתיז חומר מקשר לטובת הדפסה עמידה לאורך זמן, ומדובר בהדפסה על פני הזכוכית ולא בגב הזכוכית.

הדפסה על עץ בירושלים:

הדפסה על כל סוגי העצים שמגיעים בתצורת משטח, כך שאם אתם מעוניינים לבצע עבודה מנגר ורוצים שעליה יהיה מודפס בעזרת מכונת הדפסה על קשיחים, הנגר ידפיס על המשטח לפני החיתוך ולאחר מכן יבצע חיתוכים בבית העסק שלו, ישנה אפשרות גם לבצע הדפסה לאחר החיתוך של העץ, יכולות ההדפסה שלנו באימדיה הם מהגבוהות ביותר בגלל שני סיבות עיקריות:

הדפסה על פי.וי.סי (PVC) בירושלים:

הדפסה על פי וי סי מתאימה לגני ילדים, חדרי ילדים שירותים ועוד. פי וי סי הינו חומר פלסטיק גמיש, ניתן להדפיס עליו כל תמונה שתחפצו.

בנוסף –  ניתן להדפיס על מוצרים עגולים כגון – בקבוקים, יינות ואכלוהול, ואפילו על שטח עליון של כדור כדורגל או כדורסל.

אז למה אימדיה פרינט אתם שואלים?

"מקצועיות" – ונסיון רב של העסק בעבודה לאמנים ובעלי מקצוע.

"טכנולוגיה" – מגוון ציוד במפעל שלנו באימדיה פרינט החל ממדפסות רחבות בטכנולוגיה אקו סולבנטית דרך מכונות החיתוך בסכין ומכונות חיתוך בלייזר ועד למכונות הדפסה על חומרים קשיחים (כמפורט למעלה)

נשמח לתת שירות מצויין ולענות על שאלות ולתת פתרונות לצרכים מורכבים ויצירתיים…

משרדים טל: 072-2223310

מייל: Emedia@012.net.il

אימדיה פרינט – הדפסה על חומרים קשיחים בירושלים והסביבה.

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך