תמונות של ירושלים - הכנסו עכשיו לאתר לקבלת מידע נוסף

תמונות של ירושלים

שנים על גבי שנים שירושלים מהווה מוקד עליה של שלוש הדתות המרכזיות: היהדות, הנצרות והאיסלם.

ישנו בחור ששם את כל מהוויו בצילום תמונות באיכות גבוהה מאוד של ירושלים, הוא המוקד המרכזי לכל החברות שמעוניינות בתמונות של ירושלים באיכות גבוהה מאוד, פרוייקטים שביצעו עם התמונות של שרון:

עיטוף מאות מטרים בקניון רמות בירושלים, סטימצקי והוצאת קוראים הוציאו כמה וכמה ספרים בנושא תמונות של ירושלים עם התמונות של הצלם שרון גבאי, דוכני מכירת תמונות במתחם התחנה הישנה בירושלים בהדפסה דמוי זכוכית שבוצעה אצלנו באימדיה פרינט עם התמונות של שרון גבאי, חברת פלפוט ביצעה עשרות אלפי לוחות שנה שכל חודש קיבל תמונה שונה של ירושלים ששרון צילם ועוד ועוד.

היחודיות של שרון היא התפסיה המרחבית בזמן הצילום ותפיסה גבוהה מאוד של הצבעים וכמובן ידע ברמה הכי גבוהה בעריכת תמונות בעזרת תוכנות מחשב כגון פוטושופ.

שרון נולד בירושלים למשפחה ירושלמית שורשית נכד ללוחם אצל, עבד במגוון תפקידי ניהול בכירים בתחום התקשורת והיטוח אך הניח את כל הישגיו בצד לטובת משאת נפשו שזהו הצילום האמנותי של ירושלים.

שרון משתמש בציוד מקצועי וכמובן אביזרי צילום משלימים לטובת קבלת ה"השוט המושלם".
תמונותיו של שרון מופיעות בתערוכות רבות בארץ ובעולם, שרון זכה להקרה גבוהה ביחוד בשל גוון  צילום של ירושלים שהציג את האיזור בצורה שונה, מעבר לתערוכות אלו שרון הופיע עם התמונות בעבודות ותערוכות של עיריית ירושלים.

אנו באימדיה פרינט המדפיסים הבלעדיים של שרון גבאי בתחום האומנותי, ובהדפסת דמוי זכוכית של תמונותיו, ישבנו במפעל עשרות של שעות על מנת להתאים ולכייל את הצבעים במכונות ההדפסה שלנו לשביעות רצונו של שרון, וישלזה סיבה מצויינת, הרצון של שרון עם המקצעיות והנסיון שלנו הובילו למוצר המושלם ואין אחד שנשאר אדיש לתמונותיו של שרון גבאי.

דוגמאות של תמונות:

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך