מדבקות לפלאפון בירושלים - מדבקות לנייד במגוון עיצובים,הכנסו עכשיו להתרשמות

מדבקות לפלאפון בירושלים

באימדיה פרינט בירושלים אנו מייצרים מגוון מדבקות למגוון מוצרים וריהוט ובכללם פלאפונים.

אנו מייצרים מדבקות המותאמות למגע מים ובנויות לדהייה ממושכת מהשמש.

אנו מדפיסים כמובן בצבע מלא (כולל תמונות) ולאחר מכן מכניסים לחיתוך במכונת החיתוך צורני שתבצע מוצר מושלם לטובת המכשיר הנייד שלכם.

באימדיה בנוסף לכלל המדבקות שאנו מייצרים אנו מבצעים גם חריטה בלייזר לחלק האחורי של המכשיר הנייד שלכם, כולל הקדשות על הכיסוי האחרוי של הפלאפון.

לאחר הדפסת המדבקה אנו מבצעים למינציית UV המותאמת להגנה של ההדפסה לאורך טווח מהשמש, וכמובן מגינה על ההדפסה  משריטות ונזקים קלים (אך לא מגנה על המכשיר עצמו).

אנו מבצעים בעיקר מכירה לסיטונאים במחירים מצויינים ובכמויות ללא הגבלה, ומכיוון שאנו מייצרים הכל במפעל שלנו, אתם לא צריכים לחכות למשלו שיגיע מסין וכמובן המחירים שלנו מתמודדים עם המחירים בסין בצורה מצויינת וכמובן שמדובר באיכות מוצר גבוהה יותר בנוסף אנו מבצעים בקרת איכות ישירה וקפדנית על המוצרים שיוצאים אצלנו מהמפעל ולא סומכים על גורם אחר.

אנו מבצעים משלוחים של המוצרים הללו לסיטונאים לירושלים, תל אביב בפרט ולכל הארץ בכלל.

מכונת הדפסת המדבקות מדפיסה בטכנולוגיה של אקו סולבנט (אקולוגי סולבנטי) אז גם לחברות הגדולות מאמינות בהדפסה ידידותית לסביבה אנו נותנים מענה מצויין.

לאחר שימוש ולפני שאתם רוצים להחליף את המדבקה ניתן להסיר אותה ואחר כך יש לנקות את המקום לפני הדבקת מדבקה חדשה, המדבקה מיוצרת מחומר פלסטי הנקרא ויניל, ולכן יהיה קל להסיר אותה בחתיכה אחת שלא כמו במדבקת נייר שמשאירה סימנים וקשה מאוד להסרה.

נשמח לתת לכם שירות הוגן ומחירים מצויינים .

המפעל שלנו ממוקם בהר חוצבים, רחוב הרטום 9 ירושלים (קומת קרקע).

אתם מוזמנים להתקשר למשרדים שלנו : 072-2223310

אימדיה פרינט – הדפסת מדבקות ויניל בירושלים, חיתוך צורני בירושלים, מדבקות לפלאפון בירושלים !!!!

*התמונות להמחשה בלבד

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך