שלטים לכל מטרה בירושלים והסביבה - כל סוגי השלטים,הכנסו עכשיו כדי להתרשם

שלטים לכל מטרה בירושלים והסביבה

אנו באימדיה מבצעים יצור של כל סוגי השלטים:

שלטי אותיות ללא תאורה – שלטים שמגיעים במגוון חומרי גלם וזה אפשרי כמעט בכל חומרי הגלם מכיוון שאין צורך להעביר אור דרך חומרי הגלם הללו ולכן גם חומרים אטומים יתקבלו בברכה

שלטי אותיות הילה – אלו אותיות שאינן מוארות בחזית אך מאחורי כל אות ישנה הילה של אור בצורת האות, שלטים אלו הינם שלטים יוקרתיים ויכולים להגיע על משטח או ישירות על הקיר ובכל גודל של אות, שלטים אלו ידרשו לדים יחודיים ושנאי הפעלה מקורי שאנו מספקים עם השלט.

שלטים מוארים – אלו שלטים מוכרים שלרוב ימצאו מעל הכניסה לחנות האותיות עצמם מוארות בצעים שהלקוח ידרוש ובלילה היתרון של האור יהיה מורגש מאוד

שלטי לוקבונד ופח -אלו שלטים פשוטים אשר ההדפסה מתבצעת על מדבקת ויניל, והיא מוצמגת ללוקבונד או לפח ואת זה תולים, חשוב שההדפסה שמבצעים תהיה ברמת עמידות גבוהה כנגד שמש ומים, אנו מדפיסים ברמת עמידות כזו כמובן.

שלטי שמשונית ורשת– אלו שלטים הנקראים "באנר" ושלטים אלו לרוב יתלו על גדרות או במקומות יעודים כגון: קונסטרוקציות מוכנות, ושלטי הרשת אלו הבאנר הענקיים התלויים על גבי בניינים, למשל בכניסה לעיר ירושלים ישנם כאלו וכן על גבי בניינים בתל אביב שרואים אותם מנסיעה על כביש איילון.

שלטי ארגזי תאורה – ארגז התאורה הוא אופציה יחסית זולה בשוק, מכיוון שאין עבודה מיוחודת על אותיות אלא מבצעים הדפסה מותאמת לארגז תאורה ואותה מאירים באמצעות, לדים או פלורסנטים והיא נראת ביום בצורה מצויינת ובלילה רואים אותה למרחק בגלל אפקט התאורה שבה.

מדבקות קיר-מדבקות קיר הים מדבקות ויניל – ממשפחת הפלסטיק, אפשר לבצע עליהם כל הדפסה שהלקוח יחפוץ, לאחר ההדפסה והיבוש מומלץ לבצע למינציה בכדי לשמור על המדבקה לטווח זמן ארוך, וכן בכדי לשמור על פיגמנט הצבע לאורך זמן.

ישנם עוד סוגי שלטים רבים אך את העיקריים והסטנדרטיים רשמנו כאן לפניכם, חשוב לפני הזמנת השלטים על ידכם להבין מה הצורך שלכם מהשלט של העסק שלכם, מכיוון שאם לא תהיו מרוצים לאחר העבודה מהשלט שהזמנתם זה לא יהיה עסק זול להחליף שלט מחדש לחנות, ביחוד אם מדובר בשלט מואר ובהתקנה בגובה שזוהי הוצאה לא מבוטלת, נשמח לעזור לכם ביעוץ לגבי השלט אשר יתן לכם מענה לצרכים ויעמוד בתקציב שלכם.

ליעוץ חינם אתם מוזמנים להתקשר למשרדים שלנו : 072-2223310

אימדיה פרינט – שלטים לכל מטרה בירושלים והסביבה.

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך