התזת חול על זכוכית בירושלים

מהי התזת חול על זכוכית?

התזת חול על זכוכית היא טכניקה בה מתיזים חול בעוצמה ובלחץ על גבי משטח הזכוכית, תוך כדי שימוש בשבלונה. גרגרי החול הגסים פוגעים בעוצמה בזכוכית ומכרסמים אותה באיזור בו הייתה חשופה הזכוכית לפגיעת החול. הטכניקה בעיצוב על ידי התזת חול הינה שימוש בפוזיטיב ונגטיב (חיובי ושלילי) זאת אומרת: במקומות בהם השבלונה חסמה את החול מלכרסם את הזכוכית יישאר שקוף ובמקומות בהם החול הותז על הזכוכית הופך לאפור מחוספס.

מהם החסרונות שבשימוש בהתזת חול על זכוכית?

– המחיר: המחיר להתזת חול מתחיל בכ 1500 ש"ח למ"ר (מטר רבוע). כך שמחירה של דלת זכוכית סטנדרטית ברוחב 80 ס"מ על גובה 2.1 מטר תתחיל במחיר של 2500 ש"ח.

– צורך בפירוק הזכוכית, משלוח למפעל התזת חול. אם הזכוכית כבר נמצאת אצלכם, תצתרכו להביא אותה אל מפעל להתזת חול, ולהישאר ללא הזכוכית אצלכם במשרד או בבית או בחנות עד לסיום העבודה.

– התזת החול הסטנדרטית גורמת לזכוכית מראה מט מחוספס אפור, ללא אפשרות לבחירה של צבע מסוים.

 אצלנו קיים פתרון מעולה לבעיות הקיימות בהתזת חול סטנדרית.

אנו משתמשים במדבקה מיוחדת המיוצרת באירופה ומדמה באופן כמעט זהה את אפקט התזת חול.

למה להשתמש במדבקת התזת חול?

– המחיר: התזת חול מתחילה במחיר של כ 1500 ש"ח למ"ר (מטר רבוע), מחירה של מדבקת התזת חול נע בין 100-300 ש"ח למ"ר.

– אין צורך בפירוק הזכוכית. ההדבקה נעשית במקום בו הזכוכית כבר נמצאת.

– אפשרות לחיתוך דיגיטלי של מדבקת התזת חול – אפשרות לצורות מסובכות במיוחד, אפשרות לחיתוך בצורת הלוגו שלכם ואפשרות לחיתוך בצורת כיתוב – ההחלטה היא שלכם.

– אפשרות הדפסה מיוחדת על המדבקה: צבע המדבקה נראה כאפור בהיר ומחוספס בדומה להתזת חול, יש אפשרות של הדפסה על מדבקת הדמוי התזת חול, וכך לתת מראה מיוחד עוד יותר של הדפסה צבעונית – לוגו כיתוב או כל דבר שרק תרצו.

– המדבקה חזקה ועמידה. אינה מתקלפת גם בתנאי חוץ של גשם רוח ושמש.

באימדיה פרינט ירושלים ניתן להזמין מדבקת דמוי התזת חול לזכוכית באיכות הגבוהה ביותר, כולל אפשרות לחיתוך דיגיטלי (לוגו, כיתוב, צורות) , הדפסה צבעונית והתקנה אצל הלקוח. במחיר הטוב ביותר.

לבירור פרטים נוספים והצעת מחיר חייגו – 072-222-33-10

 

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך