שלטים בירושלים - שלטים מכל הסוגים בירושלים,הכנסו לקבלת פרטים

שלטים בירושלים

שילוט חוצות

כדי שהעסק שלכם ייראה למרחוק, כדאי להשקיע בשילוט חוצות בצמתים, על גבי גשרים ובמודעות ענק בצידי הדרכים העירוניות והבין עירוניות. גם שילוט על בניינים פופולארי מאד ויעיל מבחינת הפרסום שמקבל בית העסק. חלק מפרסום חוצות יעיל תלוי גם באיכות השלטים אותם תולים, ולשם כך יש לפנות לחברה המייצרת שלטים עבור שילוט חוצות.

שלטים מכל הסוגים

כשרצים לפרסם את בית העסק או את החברה באמצעות שילוט חוצות, חשוב להכיר בעובדה כי קיימים סוגים שונים של שלטים בגדלים שונים היכולים להתאים למקומות שונים. בדרך כלל גודלם שלטי חוצות שגרתיים בדרך כלל יהיה על פני שטח של חמישה עד עשרה סנטימטרים, אולם קיימים שלטי חוצות הגדולים בהרבה מגודל זה. כך למשל על גבי גשרים אורכו של השלט יהיה ארוך יותר. גם סוג השלט ואיכותו יהיה משמעותי ביעילות הפרסום. שלט איכותי יחזיק מעמד לאורך זמן גם בתנאים של גשם וקור או לחלופין, בתנאי שרב ויובש.

מדוע בכלל צריך שילוט חוצות?

שילוט חוצות היא דרך מרכזית ויעילה ביותר לפרסום. כאשר ניצב שלט גדול במרכז צומת גדולה, במקום ציבורי או בצידי דרך מרכזית אשר תנועת הולכי הרגל וכלי הרכב בהם רבה, רמת החשיפה שלו גבוהה מאד, בייחוד כשהוא מוצב שם לתקופה ארוכה יחסית. לכן רמת הפרסום של מה שהשלט מפרסם (מוצר או שירות) גבוהה והסיכוי להגדיל את מספר הלקוחות כמובן עולה. חשוב לזכור כי שלטי חוצות קיימים במקומות מרכזיים רבים וניתן לבחור היכן המקומות היעילים ביותר בהם חשיפת בית העסק תגדיל בוודאות את הרווחים.

צריך לדעת ממי להזמין

כשמחפשים שילוט חוצות עבור העסק שלכם, צריך לדעת ממי להזמין. איכות חומרי הגלם, אפשרויות העיצוב השונות ומגוון הגדלים האפשריים, משפיעים כמובן על הבחירה. ככל שהשלט שלכם יהיה איכותי ויפה יותר הוא ימשוך יותר אנשים וישרוד ליותר זמן. אצלנו תוכלו למצוא כל זאת ואפילו יותר. אצלנו, מלבד לאיכויות השלטים וההיצע הרחב של אפשרויות גדלים, תזכו לשירות אדיב, הוגן ואנושי וליווי אישי ומקצועי לכל אורך הפרויקט.

בקרת איכות

צוות המפעל באימדיה פרינט מייצר את כל השלטים, מדבקות, חיתוכים בלייזר ועוד במפעל בירושלים, ומכיוון שאנו לא תלויים בשום גורם אחר נוסף אנו מבצעים בקרת איכות למוצרים שלנו, אם ישנה בעיה במוצר אנו מבצעים החלפה במקום, אם ישנה בעיה בהדפסה אנו לא נעביר ללקוח מוצר שאינו מושלם, ומכיוון שאנו מחזיקים מכונות מתקדמות ולא מסתמכים על עסקים נוספים בתחום שישלימו לנו את העבודה, אנו מבצעים בקרת איכות ברמה מאוד גבוהה למוצרי השילוט שלנו.

בנוסף אנו מבצעים עבודות מסויימות לקולגות שלנו בתחום השילוט ההדפסה והחיתוך במכונות מתקדמות, כאלה שאין להם את מגוון הפתרונות בעסק שלהם.

המפעל שלנו ממוקם בירושלים ברחוב הרטום 9 הר חוצבים.

אימדיה פרינט – שלטים בירושלים, עבודות שילוט, ביצוע שלטים מורכבים והתקנות בגובה.

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך