מתקני תצוגה ירושלים - כל סוגי מתקני התצוגה בירושלים כנסו להתרשמות

מתקני תצוגה ירושלים

מתקני תצוגה 

חלק מאמצעי השיווק והפרסום היעילים, אשר הכרחיים בכל יריד או תערוכה, כגון: רול אפ, דוכן דיילים, מולטי קיוב, אקס באנר ועוד. מתקני תצוגה משמשים לצורך פרסום השירות או המוצר אותו מציגים בכל מיני הזדמנויות, בעיקר כנסים ותערוכות. איכותו של מתקן התצוגה ישפיע על הרושם שהוא ישאיר בעיני לקוחות פוטנציאלים ולכן חשוב מאין כמוהו.

מהו מתקן תצוגה – רול אפ?

מתקן תצוגה, או בשמו הלועזי והמוכר – רול אפ, הוא שלט פרסומי העשוי מנייר סינטטי (פלסטיק פנינה) מבריק המותקן על עמוד מתקפל מסיבי ממתכת. העמוד מחובר לבסיס מתכת, ומאפשר פרישת השלט או הפוסטר וקיפולו בצורה מהירה, יעילה, פשוטה וקלה. בסיס הרול אפ עשוי מתכת חזקה העמידה לזמן רב, וגם שלט הרולאפ עצמו עשוי מחומרים איכותיים וצבוע בצבעים עמידים שלא ידהו ויתכהו לזמן רב. את הרולאפ ניתן לקפל במהירות ובקלות ולהכניסו לתיק נשיאה, נוח על מנת להקל את ההתניידות עמו.

מתי משתמשים במתקני תצוגה?

מתקן תצוגה – רול אפ משמש בעיקר לצורכי עיצוב ביתנים או דוכנים בתערוכות, ירידים או כנסים שונים. אבל יש המשתמשים ברול אפ לצרכי תצוגת מבצעי מכירות, תצוגה לאירועים, תצוגת חלונות ראווה, תצוגה לאולמו ועוד. תצוגת רול אפ היא כיום הנמכרת ביותר בשוק מוצרי הפרסום בישראל!

כמה זה עולה ואיפה כדאי לרכוש?

מתקן תצוגה סטנדרטי הוא שלט רול אפ במידות 85 סנטימטרים רוחב ו200 סנטימטרים גובה, נע בטווח מחירים של  300 ₪ . פעמים רבות כשרוכשים כמות גדולה של מתקני תצוגה – רול אפ, אפשר לרכוש אותם בהנחה משמעותית ואז המחיר כמובן יורד. אולם כשמחפשים לרכוש מתקני תצוגה כדאי לברר קצת מעבר למחיר. חשוב לבדוק מהם החומרים מהם עשוי הרול אפ, עמידותו ואיכותו. כשמשקיעים לא מעט כסף מצפים שהמוצר יחזיק מעמד לזמן רב, ולכן, כדי לא להתאכזב, כדאי לוודא את איכות השלטים. אם אתם זקוקים לסוגים שונים של מתקני תצוגה – רול אפ, אצלנו תמצאו רול אפים איכותיים ועמידים במחירים הוגנים, לכל צורך שתחפצו – תערוכות, כנסים, תצוגות שונות. אנו נתאים לכם את המוצרים על פי דרישתכם וצרכיכם.

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך