שלטים ירושלים - כל סוגי השלטים בירושלים,לפרטים ויצירת קשר הכנסו עכשיו

שלטים ירושלים

מגוון עסקים המייצרים שלטים מבצעים עבודות יצור והתקנת שילוט, גם אם עסקים אלו ממוקמים בירושלים וגם אם בתל אביב חיפה או כל עיר אחרת הם לרוב עדיין ייצרו שלטים בתפוצה ארצית, ובגלל סיבה זו התחרות בענף גדלה מאוד ויש תמיד להצמד לטכנולוגיה ולרכוש מכונות לשילוט בהתאם.

אנו באימדיה מבצעים הכל בבית העסק שלנו ולכן אנו לא נתלים על בקרת איכות של עסק אחר שיוודא שהשלט באמת יבוצע כמו שצריך, בקרת האיכות אצלנו היא מהגבוהות בשוק והסיבה היא מכיוון שאנו מייצרים את רוב השלט במכונות ולא בידיים ל עובד, השלט יצא בגימור מושלם, גם היום ישנם חלקים בשלט שעדיין אין להם פתרון במכונות ולכן אותם נבצע ע"י צוות מיומן שיושב במסגרייה שלנו, החלק השני של פס היצור של השלטים.

את השלט הלקוח יכול לבחור או בהתייעצות טלפונית עימנו  או ע"י ידי הגעה למפעל שלנו שממוקם בהר חוצבים בירושלים, בעבר ירושלים היתה עיר שלא יכלה לתת מענה לכל סוגי השילוט כי הטכנולוגיה ישבה יותר במרכז הארץ אך כיום לאחר שרכשנו מכונות המיועדות ליצור שלטים אנו מסוגלים להתחרות גם באיכות וגם במחיר מול הקולגות שלנו בירושלים ובכלל בישראל.

אנו מייצרים שלטי אותיות תלת מימד מוארות על ידי לדים, שלטי אותיות הילה (האור מגיע על הקיר או המשטח שנמצא בגב האותיות כשהם מורחקות ממנו כמה סנטימטרים, שלטי לוקבונד, שלטי פי וי סי, שלטי ויסטה, שמשוניות מודפסות, מדבקות בכל הגדלים והצורות כולל חיתוך שלהם על ידי מכונות מיעדות כגון: פלוטר חיתוך, מכונות חיתוך בלייזר לחומרים קשיחים ורכים.

אנו גם נותנים שירות של יעוץ  לגבי שלטים והתקנות בגובה על ידי מנופים, סולמות ובמות הרמה.

נשמח לתת לכם שירות הוגן ומחירים אטרקטיביים לכל סוגי השלטים, לענות על שאלות ולמצוא פתרונות לבעיות מורכבות העולות במהלך התכנון וההתקנה.

טלפון במשרדים 072-2223310

פקס 072-2223313

אימדיה פרינט – יצור שלטים בירושלים והסביבה !!

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך