הדפסה על זכוכית - הדפסות על מגוון חומרים,הכנסו למידע נוסף

הדפסה על זכוכית

פתרונות הדפסה ישירה על זכוכית וחומרים קשיחים נוספים !

אנו באימדיה פרינט מציעים לכם טכנולוגיה חדשה ומהאיכותית ביותר בשוק הירושלמי ובישראל בכלל, אנו מחזיקים במכונה המסוגלת לבצע הדפסה ישירה על זכוכית, וכמובן חומרים נוספים כגון: הדפסה על עצים, הדפסה על מתכות, הדפסה על אבנים, תכשיטים,וכל מה שיעלה בדעתכם. אנו מובילים בישראל את השינוי בהדפסות על חומרים קשיחים ובכלל בפורמט הרחב, מבצעים עבודות של שלטי אותיות תלת מימד מוארות וכמובן הדפסות לתחום האומנותי בין אם זה על זכוכית כזו או אחרת ובין אם זה על קנבס ואף מבצעים חיתוכים וחריטות בלייזר למגוון חברות בישראל.

אנו מחזיקים במכונה חדשנית ובטכנולוגיית הדפסה מדהימה, המסוגלת לבצע הדפסה צבעונית באיכויות על, ובתוספת משלימה של הדפסת צבע לבן בנוסף לארבעת צבעי היסוד. המכונה להדפסה על חומרים קשיחים שברשותינו מאפשרת לבצע כמה שכבות צבע במעבר אחד ולתת לנו את היתרון המתבקש להבליט לכם חלקים מסויימים בפרוייקט ששלחתם אלינו, כמובן אנו ניתן לכם את האפשרות להיות כאן עימנו בזמן כיוון הצבעים לפי הדרישה שלכם על מנת להטיח לעצמנו ולכם הדפסה לרמת שביעות רצונכם וברמת גימור מושלמת, החלום שלכם, עם העין המקצועית שלנו והנסיון הרב שאנו מחזיקים בו, יתנו לכם את העבודה המושלמת.

הדפסה על זכוכית ?

הדפסה על זכוכית עד לפני כמה שנים בכלל לא הייתה אפשרית אך תו התקדמות הטכנולוגיה האפשרויות התרבו, כיום חלק ניכר מהמכונות בארץ (ואין הרבה) מציעות הדפסה על זכוכית ברמת ריכות מסויימת ואני אסביר: ישנם מכונות שמדפיסות על זכוכית ובכדי לסגור את הצבעים בצורה מוסשלמת יש להדפיס צבע לבן, אצלנו במכונה ישנם 2 צבעים של לבן לטובת אטימה מוחלטת ללא מעט מהמכונות בארץ ישנו רק צבע אחד לבן ולכן זה לפעמים יבוא על חזבון איכות ההדפסה על הזכוכית או על חשבון אטימת ההדפסה על הזכוכית המבוקשת.

טכנולוגיית הדפסה על זכוכית:

ישנם הרבה קריטריונים שהציבור הרחב לא מודע להם בזמן דרישת העבודה כגון:איכות הדפסה (DPI) שהמכונה מסוגלת להדפיס, איכויות לבן (צבע לבן טהור או לבן כחלחל), חומרים מקשרים לטובת הדפסה על חומרי גלם מסויימים, יבוש במנורות חימום או בלד (וזה קריטי כי מכונות ביבוש חום מחממים את חוחמרי הגלם וישנם חומרים שזה לא בריא להם) ועוד ועוד….

ובגלל שלא כל הלקוחות בקיאים בתורות ההדפסה וחומרי הגלם יכולים להיווצר פערים בין מה שמזמינים למה שמקבלים, אנחנו באימדיה נותנים לבעיה זו פתרון בהיוועצות מוקדמת עימנו, ובכך מצמצמים בכמה שניתן את הפער בין היכולות הגבוהות שלנו ורצון הלקוח שהוא החשוב ביותר !.

המפעל שלנו ממוקם בירושלים באיזור תעשיית ההי טק "הר חוצבים" ברחוב הרטום 9, אנו נשמח לתת פתרונות לצרכים המורכבים שלכם הלקוחות ובכלל לענות על שאלות בנושאי ההדפסה והחיתוך בלייזר.

אימדיה פרינט – הדפסה על זכוכית בירושלים ובישראל בכלל.

*התמונות להמחשה בלבד

*מאמר זה אינו תחליף ליעוץ מקצועי עימנו לפני ההדפסה הנדרשת

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך