שילוט לאירועים וכנסים - שילוט לאירוע שלך ,הכנסו לפרטים ויצירת קשר

שילוט לאירועים וכנסים

שילוט לאירועים וכנסים

שילוט באירוע הינו אחד הדברים ההכרחים לשמירה על סדר במהלך האירוע והצלחתו, בין אם מדובר בשילוט מחוץ לאירוע עוד בכביש המוביל אל המתחם, שילוט עם חצים למתחם החניה, איזורי העלאה והורדת נוסעים, כניסות ובידוק, ואפילו שלטי פריקה וטעינה לספקים, ובין אם מדובר בשילוט בתוך מתחם האירוע המכוונים אל המתחמים השונים באירוע לדוגמא אם האירוע הוא יריד רהיטים אז שילוט לאזור ספות, פינות אוכל, שולחנות וכ"ו, שילוט הכוונה אל השירותים, מתחם מזון, יציאות חירום וחדרי מדרגות.

ישנם מתחמים ענקיים המכילים למעלה מ 3 אולמות ויכולים להכיל בו זמנית עד אלפי אנשים. במתחמים כאלו דרושה הכוונה מדויקת ובולטת לכל חלק במתחם על מנת לשמור על הסדר, בטיחות וחווית האירוע.

הכוונה על הכביש / שביל גישה – קיימים אולמות ומתחמי אירועים שקשה למצוא, לכן יש צורך בשילוט בדרכים הסמוכות למתחם, הכוללים חץ הכוונה לאן לפנות כדי להגיע אל המתחם.

הכוונה בתוך האולם – כשמדובר במתחם גדול יש צורך לסמן את החלקים השונים, כאן חוץ מחיצים ניתן לרשום בפירוט יותר ואפילו בצבעים על מנת להדגיש את החלקים השונים במתחם. שוב ניקח לדוגמא אם מדובר ביריד מכירת רהיטים – ניתן לתלות כבר בכניסה שלט הכוונה המורה איפה נמצא כל סוג רהיט וגם לחלק את חלקי המתחם לצבעים. לדוגמא – איזור בו מוכרים ומציגים כיסאות יהיה מסומן בצבע צהוב, איזור בו מוכרים ומציגים פינות אוכל יהיה מסומן בצבע כחול.

האפשרויות לשילוט המתחם הן מגוונות – דבר שצריך להתחשב בו הוא התנאים – כמו אם מדובר בתנאי חוץ  אז צריך להשתמש בחומרים עמידים מפני גשם שמש ורוח, אם מדובר בשילוט לתקופה קצרה או ארוכה, וכמובן שגם התקציב.

סיבות נוספות למה להשקיע בשילוט:

1. עיצוב ייחודי – לכל חברה, מפיק אירועים וחנות יש את העיצוב הייחודי להם – למה לא להשתמש באותו עיצוב גם לשילוט האירוע? האורחים ישימו לב שכל השילוט מותאם ספציפית לאותו אירוע וכבר יגרום לאורחים תחושה של השקעה באירוע, אחידות וסדר.

2. מיתוג – קיימת אפשרות ליד כל שלט להכניס את הלוגו ובכך להטמיע את הלוגו בתודעה של האורחים. שילוט אל האירוע הינו חלק בלתי נפרד ממיתוג החברה המנהלת את האירוע.

3. כשאנשים מגיעים לאירוע בקלות – הם יגיעו בזמן לתחילת האירוע, יגיעו מצב רוח טוב יותר, ויהיה להם נוח לשהות באירוע.

חומרים המתאימים לשילוט באירועים הינם: קאפה, PVC (פי.וי.סי), לוקובונד (אלומניום ברמת גימור גבוהה), מדבקות, מדבקות זוהרות לחירום, דגל ושמשונית. כמובן שעל כולם ניתן להדפיס גרפיקה המתאימה לאירוע.

אל החומרים האלה ניתן להוסיף מתקני תצוגה כמו:

 רול אפ (מתקן באנר מודפס נפתח לגובה 80/200ס"מ)

גב במה (מתקן לשמשונית הנפתח לגודל 2.2/3 מטר)

דוכן דיילים ( מתקן נפתח בקלות לצורת דוכן ניתן להדפסה)

* כל אלו מתקפלים לתיק בצורה מעולה וניתנים לשינוע בקלות רבה *

אם קיים פודיום נואמים באירוע – ניתן לצרף לוגו עליו.

אנו באימדיה פרינט מייצרים שילוט לאירועים – כנסים, חתונות, אירועי חברה, טקסים ועוד.

קיימים מספר אירועים גדולים במיוחד בהם לקחנו חלק בשילוט האירוע.

אנו נמצאים בירושלים בהר חוצבים רחוב א.ש הרטום 9.

אנו מבצעים את כל העבודה אצלינו, כולל הדפסה והתקנה במקום האירוע.

אצלנו דוגלים בשימוש בחומרים האיכותיים ביותר.

בין לקוחותינו:

לשכת עורכי הדין בישראל המפיקים פעמיים בשנה אירוע חלוקת תעודות הסמכה למעל כ 2000 אורחים.

חברת הקוסמטיקה ג'יוואגו.

להתרשמות מפרוייקטים נוספים שביצענו לחצו כאן