גודל רולאפ סטנדרטי - מתקני תצוגה בגדלים שונים -למידע נוסף היכנסו עכשיו

גודל רולאפ סטנדרטי

מתקני התצוגה הינם רבים ומגוונים והרבה יותר מזה הם נבנים לפי דרישת הלקוח ולכן אין סוף למגוון מתקני התצוגה,

בין כל מתקני התצוגה קיים מתקן תצוגה בשם רולאפ- הרולאפ הוא מתקן תצוגה סטנדרטי המורכב מאלומניום פלסטיק וקפיץ האחראי על משיכת הגרפיקה המודפסת אל תוך המתקן.

גדלים של מתקני תצוגה רולאפ:

רולאפ סטנדרטי: 85X200 ס"מ

 

רולאפ רחב יותר 120X200 ס"מ (אינו רולאפ סטנדרטי)

 

הרולאפ הרחב ביותר:150X200 ס"מ (אינו רולאפ סטנדרטי)

ישנם בנוסף רולאפים המגיעים בתצורה שולחנית בגודל של A4 (גודל של נייר מדפסת רגיל) הם מונחים על דלפק הקבלה במלון למשל, והם קצת יותר מעוצבים מהרולאפ הסטנדרטי.

אנו נעדיף לקבל קובץ ללא פסרים או קווי חיתוך בלשון העם מכיוון שבפורמט הרחב חיתוך מתבצע ידנית אחד אחד ולא בקבוצות כמו בכרטיסי ביקור ולכן נעדיף לקבל קובץ נטו בגודל של 200X85 אם מדובר ברולאפ בגודל סטנדרטי, את הרולאפ אתם מקבלים עם תיק נשיאה, מתקן תצוגה רולאפ, וכמובן הדפסה כבר מותקנת בתוך המתקן על גבי נייר סינטטי איכותי.

הבדלי המחירים בין היצרנים של הרולאפים יושלכו בעיקר מהחומר עליו מודפסת הגרפיקה, לדוגמה ישנם רולאפים סטנדרטיים שיודפסו על נייר עם למינציה או על שמשונית וישם יצרנים שישקיעו קצת יותר בעלות החומר ויביאו נייר סינטטי עם טקסטורת פנינה, זהו החומר האיכותי ביותר להדפסה על רולאפ.

אנו באימדיה נשמח לתת לכם שירות הוגן מחירים מצויינים ולענות על שאלות של גדלים ובעיות מורכבות אשר יאתגרו אותנו במתן פתרון הולם איכותי ומקצועי לבעיות אלו

מוזמנים להתקשר אלינו למשרדים בטלפון:072-222-3310

המפעל ממוקם בהר חוצבים רחוב הרטום 9 ירושלים.

אימדיה פרינט – מהו הגודל של רולאפ סטנדרטי.

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך