מתקני תצוגה ממותגים לקידום מכירות l סטנדים מוארים למוצרים l מעמדי פרספקס

מתקני תצוגה ממותגים לקידום מכירות l סטנדים מוארים למוצרים l מעמדי פרספקס

מתקן תצוגה לחנויות ממותג ומואר

אנו באימדיה פרינט מייצרים עבור לקוחותינו מתקני תצוגה ממותגים לקידום מכירות, סטנדים מוארים למוצרים, מעמדי פרספקס מרשימים.

והכל בהתאמה אישית וספציפית עבור המוצרים אותם תרצו להציג, עם מגוון אפשרויות מיתוג מיוחדות.

צפו כעת בדוגמאות לעבודות שביצענו עבור לקוחותינו:

למתקן תצוגה ממותג קיימת חשיבות הכרחית לקידום מכירות, ולכן התהליך דורש ידע ניסיון והבנה.

בשלב הראשון של התהליך אנו קובעים פגישה עם הלקוח לצורך מידות והתאמת המתקן למוצר אותו הוא מייצג, מאפייני גובה ורוחב למתקן והתחשבות במגבלות של חוסר מקום וגישה.

לאחר מכן השלב בו בוחרים את צורת מתקן התצוגה, צבע, מגבלות תקציב, סגנון המיתוג המתאים ועוד מגוון מאפיינים חשובים.

באימדיה פרינט קיימת הטכנולוגיה המרבית לבניה ועיצוב בפרספקס וחומרים שונים:

 

בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום אנו יכולים לבנות את מתקני התצוגה שלנו בצורה ייחודית ובולטת ולהבליט את המוצרים שלכם מעל פני כל האחרים.

בשלב הבא אנו נבחר את העיצוב והמיתוג, ובחירת מאפיינים נוספים כמו תאורת המתקן, הדפסה על גבי המתקן, הבלטת לוגו ועוד מגוון רעיונות בלעדיים באימדיה פרינט.

לנו באימדיה פרינט יש את הידע והניסיון בבניית מתקני תצוגה מפרספקס מותאמים אישית ובולטים על גבי השאר בזכות מגוון אפשרויות הכוללות – תאורה, הדפסה, הבלטה, חיתוך בלייזר וכיפוף של פרספקס.

מה הם מתקני תצוגה ממותגים l סטנדים מוארים ומעמדי פרספקס?

בשונה ממתקני התצוגה הרגילים מתקן תצוגה מפרספקס נועד לצורך הצגת מוצר מסוים ולצורך קידום המכירות של המוצר או החברה אותו הוא מייצג.

קיימת חשיבות רבה לצורה שבה המוצר שלכם מוצג ומופנה כלפי הלקוח, ולמראה הכללי של תצוגתו. המתקן ממותג ומעוצב באופן המותאם לקווי המוצר אותו הוא מייצג, ובשילוב של מיתוג ותצוגה כלפי הלקוח קיימת השפעה ישירה על היחס של הלקוח כלפי המוצר או החברה.

כשלקוח נכנס אליכם לחנות, לפעמים כמות המוצרים היא דווקא זו שגורמת לו להרגשת בלבול, לכן הדגשה של מוצר בעזרת מתקן תצוגה היא זו שתמתג ותבליט את המוצר על פני השאר ותגרום למודעות המוצר, ותתורגם על ידי הלקוח כמוצר הכרחי למה שחיפש.

מה היתרונות של מתקן תצוגה מפרספקס?

– פרספקס הינו חומר אקרילי פלסטיק חזק ועמיד, אך מצד שני החומר קל משקל בהשוואה למתקני תצוגה אשר עשויים מחומרים אחרים כגון – עץ, ברזל, אלומיניום או זכוכית.

– חומר הפרספקס קיים במגוון צבעים כולל שקוף (דמוי זכוכית) וגם כסף וזהב, החומר קיים גם במגוון עוביים הנעים בין 2-20 מ"מ.

– ניתן להאיר ולהעביר אור דרך חומר הפרספקס וכך ליצור יתרון בולט של המוצר על ידי תאורת המתקן תצוגה שלו והעלאת המודעות אל המוצר אותו אנו רוצים למתג.

– הדפסה על גבי פרספקס – ניתן להדפיס לוגו, תמונה או כיתוב על גבי הפרספקס. וזו דרך נוספת למיתוג והבלטה בעיניי הלקוח שנכנס אל החנות.

* השילוב של הדפסה והבלטה על ידי תאורה הופכת את מתקן התצוגה מפרספקס למתקן שאינו ניתן לפספס, בעזרת האור שמקרין המתקן, בעזרת הצורה בה המוצר מוצג עליו ונמצא מול הלקוח, נגיש ונוח ללקוח להסתכל או לבחון את המוצר וכך המוצר מקבל את תשומת ליבו של הלקוח בחנות ומשפיע על חוות דעתו של הלקוח. 

– החומר קל לניקוי ותחזוקה בקלות רבה.

מתקני תצוגה ופתרונות נוספים באימדיה פרינט ירושלים:
רולאפ

מתקני רולאפ

מגוון רחב של מתקני רולאפ בגדלים שונים ורמות גימור שונות.

דוכן דיילים מעוגל

דוכני דיילים

מגוון דוכני דיילים ודלפקי מכירות ממותגים ובגדלים שונים.

מתקן תצוגה פופ אפ

מתקני פופ

מגוון מתקני פופ אפ ניידים לנשיאה נוחה

גב במה טקס לשכת עורכי הדין

מתקני גב במה וקירות צילום

מגוון מתקני גב במה ופתרונות לקירות צילום ומיתוג.

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך