חיתוך לייזר בירושלים - כל סוגי החיתוך בלייזר,הכנסו למידע נוסף

חיתוך לייזר בירושלים

מהו חיתוך בלייזר?

חיתוך בלייזר היא טכנולוגיה שבעזרתה משתמשים בלייזר לחיתוך חומרים שונים הנמצאים בשימוש בפסי יצור. התהליך מתבצע על ידי מיקוד קרן לייזר בעלת הספק גבוה, שמיוצרת מטיובה יחודית לכל מכונה ומכונה, באמצעות מחשב, אל פני החומר המיועד לחיתוך. החומר סופג את האנרגיה של הלייזר ובהינתן עוצמה מספקת מגיב בהתכה, אידוי או פיזור. הלייזר פועל לפי מרחק מיקוד, כלומר המרחק בין העדשה לבין החומר אצלנו במכונה בירושלים למשל המיקוד האופטימלי של ראש החיתוך בלייזר הוא במרחק 8 מ"מ מהחומר הנחתך. לכן החיתוך בלייזר יעיל במיוחד בחיתוך לוחות שטוחים (מרחק קבוע מההעדשה). עובי החומר הניתן לחיתוך תלוי בעוצמה של קרן הלייזר וגם בטווח המיקוד של הקרן, במכונה שלנו העוצמה היא 130W מה שאומר למשל בפרספקס שאנו מסוגלים לחתוך עד 20 מ"מ שזה המון. ככל שהקרן ממוקדת יותר כך טווח המיקוד קצר יותר. קיימים סוגים שונים של לייזרים באורכי גל שונים, המתאימים לסוגי חמרים שונים. במתכות למשל נעשה שימוש בקרן לייזר באורך גל קטן (תדר גבוה) שמבטיח פיזור אנרגיה מינימלי, ואיפלו שימוש בפלאזמה ולאו דווקא בלייזר. האנרגיה המרוכזת מצליחה לפעול על המתכת. בחמרים אורגניים (עץ, אבן, עור, פלסטיק) שאינם מפזרים אנרגיה, אפשר להשתמש באורכי גל גדולים יותר (תדר יותר נמוך) כדי לחתוך ביעילות, ולכן רוב המוכונות יותר מתאימות לחומרים אלו ופחות לסוגי מתכות שונים.

היתרון הגדול בשימוש בלייזר הוא בכך שהחיתוך מתבצע ללא מגע מכני. פרט לאנרגיה המוקרנת על החומר אין חיכוך מכני ולכן יש שחיקה פחותה של כלי חיתוך. היעדר החיכוך מאפשר תנועות "חופשיות" יותר, ומגדיל את הגמישות הגאומטרית של החיתוך. קרן לייזר היא בדרך כלל צרה יותר מכלים מכניים, ולכן מסוגלת לחתוך צורות גאומטריות מורכבות יותר ובצורה חדה יותר.

חיתוכי לייזר בירושלים

כאשר מבצעים עבודה לפסי ייצור, דרושה מקצועיות ודיוק בכל מוצר. לשם כך יש צורך בשימוש בטכנולוגיית חיתוך בלייזר לשם חיתוך חומרים שונים עבור פס הייצור שמייצרים. לעיתים חיתוכי לייזר נדרשים גם כעבודה פרטית כדי ליצור מראה מדויק ומושלם. כאשר מחפשים חיתוכי לייזר בירושלים, ובכלל בארץ, יש לברר את איכות החומרים והמכשירים בהם משתמשת החברה, אנשי המקצוע וסוג הטכנולוגיה, כדי להבטיח שביעות רצון מרבית ללקוח, בנוסף למכונה שלנו שטח חיתוך ענק ולכן אנו מסוגלים לתת פתרונות של עבודות מורכבות וגדולות בחתיכה אחת ולא מהרכבה מכמה יח'.

 

איך מתבצעים חיתוכי לייזר?

 כאשר מעוניינים לחתוך חומר כל שהוא יש למקד את קרן הלייזר, על ידי  מחשב, אל פני רותו חומר שמתכוונים לחתוך. החומר מקבל וסופג את  אנרגיית הלייזר ומגיב לסוג העוצמה המוקרנת אליו וכך הוא מתאדה, מתפזר  או מותך. מכיוון שמכשיר הלייזר עובד לפי מרחק מיקוד (מרחק העדשה  מהחומר הנחתך), הוא יעיל במיוחד לחיתוך לוחות שטוחים וגדולים. עוצמת  הלייזר וטווח מיקוד קרן הלייזר, ישפיעו על עובי החומר שניתן לחתוך. אי  לכך, קיימים סוגים שונים של מכשירי לייזר בעלי עוצמות וגלים באורכים  שונים, המתאימים לסוגים שונים של חומרים ושל חיתוכים. למשל חיתוך

חומרים טבעיים כמו עץ או אבן יתבצע בעזרת אורכי גל גדולים יותר כדי לדייק ולהתייעל בחיתוך. לעומת זאת, מתכת יש לחתוך באמצעות קרן לייזר באורכי גל קטנים המונע פיזור אנרגיה גדול מדי.

 

 למה לחתוך בלייזר?

כשמבצעים חיתוכי לייזר למעשה נמנעים מחיתוך באמצעות מגע מכני  או אנלוגי. באופן הזה החיכוך מצטמצם משמעותית וקיימת שחיקה  מועטה של כלי החיתוך. כמו כן, הלייזר מאפשר חיתוך מדויק ויעיל  יותר. בנוסף לזה בכל סוגי הפלסטיקים או הפרספקס בזמן שלא  חותכים  בלייזר הדופן שנוצרת אינה בגימור מושלם, וכשחותכים  בלייזר הדופן כביכול מולחמת וזה נראה כאילו הפרספקס יצא ככה  מהיצרן או שהכינו בשבילכם שטנץ במיוחד, לכן לא מעט בתי עסק וגם  אנשים פרטיים מעדיפים חיתוכים בלייזר על שאר האלטרנטיבות  הקיימות כיום בשוק. כאשר בית העסק נמצא בירושלים, כדאי לחפש חברה המבצעת שירותים של חיתוכי לייזר בירושלים, כדי להיות נגישים וקרובים למקום ממנו הזמנתם את העבודה, ואפילו להיות כשמבצעים את החיתוך הראשון בשביל רגקטים או שינויים אחרונים ובכך להפחית את הבעיות הנוצרות לאחר החיתוך.

חיתוכי לייזר בירושלים – הטובים ביותר

אנו מעניקים שירותי חיתוכי לייזר בירושלים ברמה גבוהה ובאיכות בלתי מתפשרת. אצלנו מבצעים חיתוך, וגם צריבה במידת הצורך, בלייזר על גבי מגוון רחב של חומרים: עץ, לבידים, נייר, קרטונים, עורות, חומרים פלסטיים, פלסטיק, יריעות גומי עור וסיליקון, בדים מסוגים שונים ועוד.

חשוב לזכור!

אנו באימדיה פרינט מוכנים ורוצים לעזור בבעיות שבדרך כלל הקולגות שלנו לא מוכנים לתת פתרון.

ואני מתכוון שאנו מוכנים להכניס למכונת החיתוך בלייזר חומרים יחודיים שאין להם פתרון בחיתוך לייזר,

או שעסקים עם מכונות חיתוך בלייזר לא מוכנים לנסות.

אז גם חומרים חדשים, שאתם מייבאים, שאתם מייצרים, אנו מוכנים להכניס למכונה ולנסות לחתוך בשבילכם.

אז גם אם חשבתם שאין פתרון לבעיה שנוצרה או לצורך שקיים אצלכם אנו מוכנים לתת לכם את הפתרון הזה.

*התמונות להמחשה בלבד