שילוט בירושלים - כל סוגי השלטים בירושלים,לחצו לקבלת פרטים

שילוט בירושלים

אימדיה פרינט היא החברה המובילה בתחום השילוט
בכלל , שלטי חוץ ושילוט מואר בפרט. אנו באימדיה פרינט מייצרים שלטים לכל מטרה בין אם לעסקים הרוצים להבליט את שם העסק ובין אם שלטי חוץ גדולים ומוארים. בין ההדפסות השונות שלנו תמצאו שלטים מוארים, שלטי ויסטה, שלטים משרדיים, שלטי תלת מימד, שלטי אותיות הילה, שלטי פח, שלטי פי וי סי , שלטי פוליגל ועוד…

מכיוון שענף השילוט הוא ענף רחב ומסועף ויש מגוון פתרונות למגוון צרכים שונים ומורכבים אנו גם נותנים יעוץ לפני שלב היצור על מנת למנוע בעיות שיכולות להיווצר מאוחר יותר בשלב ההתקנה.

אנו מייצרים שלטים בכל גודל ומתקנים את השלטים הללו בכל גובה בעזרת מנופים וציוד חדיש.

ההדפסה אצלנו במפעל היא הדפסה אקו סולבנטית העמידה בתנאי חוץ כולל שמש וגשם, זה נכון שאין צבע שיכול לעמוד מול השמש ללא הגבלה מכיוון שקרני הUV של השמש הורסים את פיגמנט הצבע אך יש פתרונות שאנו נותנים כדי שההדפסה תשאר עמידה לאורך זמן רב יותר עם פיגמנט צבע עשיר יותר, בעזרת הדפסה אקו סולבנט ומוצרים נוספים כגון: למינציית UV שנועדה לשמור על איכות הדפסה ופיגמנט צבע עשיר של השלט לאורך זמן רב יותר.

במפעל שלנו שממוקם בירושלים בהר חוצבים, אנו מחזיקים מלבד מכונת הדפסה חדישה, במכונת חיתוך בלייזר מהגדולות בירושלים, בעלת שטח חיתוך של מאה שלושים ס"מ על תשעים ס"מ, ובעלת טיובה לייצור קרן הלייזר בעוצמה של מאה שלושים וואט, ומכונה בעלת נתונים מרשימים כמו זו נותנת לנו יתרון ענק מול המתחרים שלנו בהכנת שלטים בגדלי ענק.

הטכנולוגיה המתקדמת שלנו מאפשרת לנו לתת לכם מענה לכל צורך בתחום הדפוס. אנחנו מבטיחים לכם מוצרים איכותיים ללא פשרות עם שירות הרכבה תוך כדי עבודה קפדנית ומדויקת. בין שירותינו תמצאו :

* שילוט משרדי
*חיתוך בלייזר
*הדפסת מדבקות ויניל
*מדבקות קיר

 מדוע להשקיע בשילוט מואר לעסק?

משיכת קהל לבית העסק הוא נושא מורכב ולא פשוט, ישנם כמה דרכים למשוך קהל לעסק שלכם. כרגע נתעסק ביתרונות של שלט מואר להולכי רגל הנמצאים בקרבת מקום.

שלט מואר מראה על עסק מתקדם ומודרני, כיום ניתן להאיר בצורות שונות בחלקים שונים וכמובן אפילו לבחור פונטים או לוגואים.

שלט מואר מקנה ביטחון, בדומה להולכי רגל ההולכים ברחוב חשוך. כשהשלט של העסק שלך מואר הוא מקנה ביטחון להולכי הרגל ובכך גם העסק שלכם נראה הרבה יותר מזמין להיכנס אליו מאשר שלט פח פשוט שמשדר עסק לא מתקדם ולא מקנה ביטחון, מסתבר שזה אכן משפיע על עוברי האורח. שילוט מואר אינו נועד עבור עסקים הפתוחים רק בשעות החשיכה. שילוט מואר ואיכותי מבליט את העסק גם בשעות בהם יש אור בחוץ עדיין.

סוגי השילוט השונים:

שלט אותיות תלת מימד:

בניית האותיות עם דופן תלת מימדי, והתקנת השלט על משטח או קיר. לרוב את האותיות מאירים במנורות לד.

קיימים כמה סוגים של תאורת לד שניתן לבצע באותיות תלת מימד:

1. תאורת הילה – תאורה המקיפה את צורת האות על גבי המשטח האחורי ויוצרת סביב השלט הילה.

2. תאורת חזית – האות עצמה מוארת בחלקה הקדמי (ללא הדופן).

3.  תאורת חזית + דופן – האות עצמה מוארת גם בחלקה הקדמי וגם הדופן מואר.

שלט ארגז תאורה מודפס:

ארגז תאורה בדרך כלל בצורת מלבן, כיום בעזרת הטכנולוגיה שלנו ניתן גם לבנות ארגזי תאורה מסובכים וצורניים.

חזית הארגז בנוי מחומר פרספקס. את שלט הארגז עצמו ממלאים במנורות לד במרחקים קבועים לפי הצורך.

ועל חזית הארגז מדביקים 2 מדבקות – אחת מודפסת לפי הגרפיקה ומותאמת להעברת אור. והשניה שכבה שקופה המיועדת להגנה על ההדפסה למשך הזמן שבו השלט יעמוד.

שלט ארגז תאורה מכורסם (Cut Out)

ארגז תאורה מכורסם יוצרים באמצעות מכונת חיתוך בלייזר או מכונת CNC.

את חזית הארגז חותכים לפי הלוגו\הגרפיקה הבנויה במכונה המתאימה. ואת פנים שלט הארגז ממלאים בנורות לד במרחקים קבועים לפי הצורך.

התוצאה יוצאת ארגז שהלוגו חתוך מתוכו ומואר.

שלט ארגז תאורה אותיות מובלטות:

בניה והתקנת אותיות בנויות בתלת מימד על גבי ארגז תאורה. גם עם האותיות ניתן לבחור צורות תאורה לפי סעיף 1 (תאורת ה ילה, תאורת  חזית, תאורת חזית + דופן)

וגם ניתן להאיר את הארגז עצמו על ידי הבלטות, איזורים בהם רוצים שיעבור האור.

מעוניין בשילוט לעסק שלך?

אנו באימדיה פרינט דוגלים במתן שירות מקצועי, מקיף, החל מייעוץ ומדידה ועד לתוצאה הסופית.

בבחירת שלט לעסק יש המון משתנים שצריך לקחת מראש בחשבון – חלק מהם הם האיזור, התקציב, צורת השלט ועוד המון..

באימדיה פרינט מחזיקים בצוות התקנות מקצועי ובעל נסיון של שנים בהתקנות מורכבות, שיתן לכם מענה לכל מה שאתם דורשים, מהתקנות של שלטי משרד קטנים והתקנת מדבקות קיר ומדבקות חלון, ועד להתקנות מורכבות בגובה בעזרת מנופים וסולמות, והכל תחת קורת גג אחת.

חשוב להבין שבכל תחום ובעיקר בתחום השילוט ישנם הרבה עסקים ובעלי מקצוע, ולכן חשוב להתרשם מעבודות  שעשה אותו העסק שהולך להרים את החזית של העסק שלכם, ובכך למנוע עוגמת נפש מיותרת לאחר ההתקנה, אתם יכולים להתרשם מהעבודות שלנו, בלשונית "פרוייקטים" באתר שלנו, אלו פרוייקטים שבוצעו בירושלים, תל אביב ובישראל בכלל מהצפון ועד לדרום.

אנו מחזיקים במפעל שלנו גם מכונה לחיתוך מדבקות לכל צורה, למשל לחתוך מדבקה בצורה של הלוגו שלכם באם תחפצו, או מדבקות קטנות לשים על המוצרים שלכם שהלקוחות ידעו לאן לחזור בכל צורה וכמובן צבעוני לגמרי , והכי חשוב אלו לא מדבקות נייר פשוטות אלא מדבקות פלסטיק מחומר הנקרא ויניל, זהו חומר גמיש הניתן להסרה בקלות יחסית לעומת מדבקות נייר שמאוד קשות להסרה, בזמן שבו אנו רוצים להחליף את השילוט הקיים או המדבקה הקיימת בעסק שלנו על החלון.

אנו מבצעים שליוט לאתרי בניה, משמשוניות ענק שתולים על הבניינים, ועד לעיטוף גדרות של אתרי בניה, וכן מבצעים קונסטרוקציות של גדרות אלו, או חידוש גדרות ישנות אם אפשר להציל אותם, אנו משתמשים בחומרים איכותיים לחידוש, אנו לא מסדרים פח ישן אלא שומרים על קונסטרוקציית פלדה או ברזל שקיימים במתחם ומחדשים את הפחים, במקרה הצורך אנו גם מביאים משאית לפינוי הפחים הישנים, אם הלקוח ידרוש זאת מאיתנו.

בתחום אותיות המוארות ואותיות ההילה אנו מייצרים את השלט במפעל שלנו ומבצעים בדיקת תקינות לפני ההתקנה בכדי שלא נכביד על הלקוח בשהות בבית העסק שלו, אנו מגיעים מוכנים כי גם ככה תמיד בזמן ההתקנה כמו בשיפוצים מגלים בשטח תוך כדי עבודה בעיות שאותם אנו נצטרך לפתור במקום.

לגבי השלטים המשרדיים יש כמה אופציות או שימוש בשלטי ויסטה המותאמים כבר למטרה זו ויוצרו במיוחד בשביל משרדים, או שאנו באימדיה פרינט מסוגלים להכין לכם שלטים בהזמנה אישית בכל גודל צורה וצבע שתחפצו ואנו מכינים אותם באמצעות מכונת החיתוך בלייזר שלנו ולכן לא נהיה מוגבלים מבחינת שלטים, אתם דורשים ואנו נסתבך עם ההכנה של המוצר אותו אתם מעוניינים לקבל.

המפעל שלנו ממוקם ברחוב הרטום 9 בהר חוצבים בירושלים

נשמח לעמוד כאן לראשותכם, לענות על שאלות ולתת פתרונות לבעיות מורכבות

להצעת מחיר או שאלה מקצועית התקשרו למשרדינו בטל: 072-2223310

*התמונות להמחשה בלבד

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך