מתקני תצוגה - כל סוגי מתקני התצוגה בירושלים,הכנסו לפרטים

מתקני תצוגה

אימדיה פרינט מייצרת ומשווקת מתקני תצוגה.

באימדיה מייצרים את הפרסום שעל מתקני התצוגה במפעל ולכן המוצר הסופי עובר אצלנו בקרת איכות אישית,

ויוצא ברמת גימור גבוהה מאוד מהמפעל.

בנוסף למתקנים שאנו משווקים אנו מייצרים מתקני תצוגה שונים לחברות קוסמטיקה גדולות סופר פארם ועוד..

ישנם סוגים של מתקני תצוגה בעמידים בתנאי חוץ ולא רק לתוך מבנים.

סוגי מתקני התצוגה:

מתקן תצוגה רולאפ– הרולאפ הינו מתקן תצוגה שכיח בשוק ומוכר לכולם, הוא מתקן תצוגה שהפרסום מתגולל לתוך מתקן אלומיניום עם קפיץ, כשאנו מעוניינים לפתוח את מתקן התצוגה הרולאפ, אנו מושכים את הגליון מתוך המתקן ומניחים אותו על מוט שמחובר למתקן ומחזיק את הרולאפ משוך כלפי מעלה.

את הפרסום שעל הרולאפ אנו באימדיה פרינט מדפיסים בטכנולוגיה עמידה בתנאי חוץ (שמש וגשם) וכמובן על חומר מיוחד בשם "נייר סינטטי", הנייר הנ"ל הוא אינו נייר רגיל והוא עשוי מפלסטיק גמיש בעל מראה פנינתי מעט מבריק וההדפסה עליו יוצאת מושלמת, בכמה רמות מעל נייר פשוט עם למינציה (מה שאנו לא עושים באימדיה פרינט.

הרולאפ מגיע בתוך תיק נשיאה קל משקל, שניתן לנשיאה ולפתיחת המתקן על ידי אדם אחד ממוצע (גבר או אשה).

מתקן תצוגה -דוכן דיילים- דוכן הדיילים הינו מתקן תצוגה מצויין לשיווק ופרסום בתצוגות השקעות וכנסים, דוכן הדיילים הינו מתקן שעשוי מפלסטיק גמיש יחסית וניתן להניח עליו חומר פרסומי כגון: פליירים וברושורים וכלים שיווקים נוספים שיעזרו לנו לקדם את העסק.

מתקן התצוגה מגיע עם החומר מודפס עליו משני הצצדים בחזית ובחלקו העליון בחזית, מאחורי דוכן הדיילים יעמוד דייל או דיילת מכירות שיתעסקו בשיווק ופרסום העסק, ובחלוקת החומר השיווקי המונח על מתקן התצוגה.

דוכן הדיילים מגיע בתוך תיק נשיאה שגם ניתן לנשיאה ע"י אדם אחד וכמובן גם לפתיחה על ידי אדם אחד, הוא אינו יקר ונותן תוצאות מצויינות ביחס עלות תועלת, מכיוון שהוא רב פעמי וניתן לשימוש חוזר וכמובן תמיד אפשר לשנות את ההדפ שקיים על המתקן באמצעות העסק שהכין לכם אותו או קולגות שלו.

מתקן תצוגה מולטי קיוב-  המולטי קיוב הינו מתקן תצוגה מודולרי, זהו מתקן שניתן לשנות את הגודל אותו אנו רוצים לפתוח, הגודל שלו מתחיל מכ מטר על מטר ומגיע עד לגודל של שתיים שלושים על שלוש מטר וזה גודל ענק.

השימושים העיקריים שלו הם: פרסומים גדולים השקות, כנסים, גב במה, וגב לודכני מכירות, בנוסף אפשר להניח אותו מחוץ לעסק לצורך פרסום מבצעים. על המולטי קיוב אנו משחילים שמשונית בגודל הרצוי בשבילו ומכוונים את מתקן התצוגה לגודל הזה.

המתקן הוא רב פעמי וחזק מאוד, בנוי מאלומיניום עם סטנדים לקרקע. גם עליו אנו מדפיסים באקו סולבנט (הדפסה העמידה לתנאי חוץ).

מתקן המולטי קיוב מגיע מפורק בתיק נשיאה לא גדול, הניתן לנשיאה בקלות ע"י אדם אחד (אפילו בקטנוע) וכשהו מורכב מגיע לגודל ענק – מוזכר לעיל.

מתקן תצוגה פופ אפ – הפופ אפ הינו מתקן תצוגה שמגיע בגדלים שונים  וכולם גדולים מאוד,

זהו מתקן יוקרתי לתערוכות והשקות ולרוב יוצב בתוך מבנה, בשונה משאר מתקני התצוגה הרבים הפופ אפ מגיע עם תאורה והכנות לחשמל וזהו מתקן תצוגה שמואר חיצונית.

ההרכבה שלו היא מאוד פשוטה והוא נפתח מגודל קטן של ארגז לגודל ענק של כ7 מטר רבוע תוך 30 שניות כי הוא כמו קפיץ שנפתח ממש מהר לגודל הגדול שלו, ההדפסה על המתקן מגיעה ברצועות של מגנט שאותם מי שמרכיב מניח על המתקן וכך יוצר את כל הגרפיקה, המתקן הזה הוא פנורמי ומגיע לא קקיר ישר אלא קיר קצת מקומר וזה יוצר מתקן ברמת גימור גבוהה מאוד.

המתקן מגיע בתוך ארגז מקופל לקטן ואדם אחד יכול לפתוח את המתקן הזה לבדו!!!

יש באתר שלנו בדף הבית קטגוריית מתקני תצוגה עם קטלוג בעל מאות מתקני תצוגה עם המידות וכן תמונות להתרשם.

אימדיה פרינט – תצפו ליותר !

פוסטים אחרים שעשויים לעניין אותך