אימדיה פרינט בית דפוס בפורמט רחב

הדפסה על קשיחים בירושלים

הדפסה על חומרי גלם קשיחים בירושלים.

מעוניינים להדפיס על אבן ? עץ ? ברזל ? פלסטיק ? קרמיקה ?ועוד…….

יש במפעל שלנו באימדיה פרינט בירושלים מכונת הדפסה על חומרים קשיחים, תם עידן המדבקות – אין צורך להדפיס מדבקה ולהדביק אותה על החומר המבוקש, כיום אפשר לבצע הדפסה ישירה על החומר עצמו, בעזרת מכונה יחודית מסוגה בירושלים וכמובן מהמובילות בארץ באיכות הדפסה אפילו מעל דרידות המוזיאונים, כן זוהי מכונה מיוחדת ובאיכות על !

אז לאילו חומרים "מכונת הדפסה על קשיחים" מיועדת:

זכוכיות, עצים, פי וי סי, פח, פלדה, קנבס, מדבקות, אבנים וקרמיקות ואף שטיחוני פי וי סי, פשוט כל חומר שתחפצו לבצע הדפסה ישירות עליו ללא חומרים מקשרים כגון מדבקות, אפשר ליצור בעזרת תכשיטים ולהדפיס על כסף וזהב, ואפשר לבצע עבודות דקורטיביות בעזרת המכונה הזו.

אם אתם מחזיקים בחומר שלא צויין כאן יש באפשרותכם להתקשר בכדי לשאול האם חומר זה מתאים להדפסה, בגדול חומרים כגון: שטיחים בעלי סיבים מסוגלים לפגוע בראש ההדפסה ובכך להשבית מכונה, ולכן תמיד כדאי להיוועץ עימנו בכל הקשור לחומרים ופתרונות הדפסה בעיקר לצרכי לקוח מורכבים

הדפסה על זכוכית בירושלים:

היכולות גם מדיעות להדפסה על זכוכית בירושלים, שפתוחה לציבור הרחב, ולא רק לירושלמים, הדפסה דקורטיבית על חלונות לבתי כנסת, הדפסה זכוכיות למטבח, הדפסה על זכוכיות למשרדים וחברות, הדפסה על צלחות זכוכית וקרמיקה, הדפסה על כל חומר שהוא ממשפחת הזכוכית.

כמובן בכדי ליצוא איכות הדפסה טובה מאוד וזה בדרך כלל ידרשו האמנים והפסלים שמשתמשים במכונות אלו, לפני ההדפסה על הזכוכית ידרש להתיז חומר מקשר לטובת הדפסה עמידה לאורך זמן, ומדובר בהדפסה על פני הזכוכית ולא בגב הזכוכית.

מכונות ההדפסה על חומרים קשיחים ולא רק בירושלים אלא בישראל בכלל מוגבלים לחומרים של עובי חומר עד 5 ס"מ (50 מילמטר) – פלטות בעיקר.

הדפסה על עץ בירושלים:

הדפסה על כל סוגי העצים שמגיעים בתצורת משטח, כך שאם אתם מעוניינים לבצע עבודה מנגר ורוצים שעליה יהיה מודפס בעזרת מכונת הדפסה על קשיחים, הנגר ידפיס על המשטח לפני החיתוך ולאחר מכן יבצע חיתוכים בבית העסק שלו, ישנה אפשרות גם לבצע הדפסה לאחר החיתוך של העץ, יכולות ההדפסה שלנו באימדיה הם מהגבוהות ביותר בגלל שני סיבות עיקריות:

"מקצועיות" - ונסיון רב של העסק בעבודה לאמנים ובעלי מקצוע.

"טכנולוגיה" - מגוון ציוד במפעל שלנו באימדיה פרינט החל ממדפסות רחבות בטכנולוגיה אקו סולבנטית דרך מכונות החיתוך בסכין ומכונות חיתוך בלייזר ועד למכונות הדפסה על חומרים קשיחים (כמפורט למעלה)

נשמח לתת שירות מצויין ולענות על שאלות ולתת פתרונות לצרכים מורכבים ויצירתיים…

משרדים טל: 072-2223310

אימדיה פרינט – הדפסה על חומרים קשיחים בירושלים והסביבה.

 

 

 

הדפסה על קשיחים בירושלים דירגו את המידע: 4.95/5 מספר גולשים:20

למה לבחור אימדיה פרינט?
"אימדיה פרינט מייצרת את הכל במפעל ומבצעת בקרת איכות קפדנית על כל מוצריה,
הנסיון והזמן הביאו אותנו לרמה מקצועית גבוהה וכן לעבוד עם העסקים הגדולים במשק הישראלי.
אנו נותנים שירות לכל סוגי הלקוחות – כי בשבילנו כל לקוח שווה זהב.
נשמח לתת שירות לייעץ ולהסביר ללקוחותינו ולתת פתרונות יצירתיים לכל בעיה".
לקבלת שירות חייג/י
072-222-3310