אימדיה פרינט בית דפוס בפורמט רחב

גדר מדברת – גידור ומיתוג אתרי בניה

מה זה גדר מדברת?

גדר מדברת הינה גדר שבדרך כלל ניתן לראות באתר בניה, מדובר בגדר שנועדה לתחום את אתר הבניה ובצדה החיצוני של הגדר היא מצופה על ידי מדבקות ויניל.

המטרה של גדר מדברת היא להגדיל את שטח הפרסום הלא מנוצל, אם בעבר היו משתמשים בגדר רגילה בדרך כלל בצבע אפור\לבן, היום ניתן לראות יותר ויותר מקומות המשתמשים בשיטה של גדר מדברת, הן לצורך פרסום, לצורך הנראות הטובה יותר של אתר הבניה או מיתוג. לדוגמא גדר באתר בניה באיזור בו בונים מגדל דירות ניתן לפרסם על הגדר הדמיות, תמונות מהפרויקט וכמובן כתובת וטלפון, דבר זה מקנה יתרון עצום על פני אתר בניה עם גדר רגילה שאינה מושכת את העין.

כיום, גם העיריות השונות משתמשים בשיטת גדר מדברת אפילו לא באיזורים של אתרי בניה, לדוגמא הפקנו בעבר גדר בקרבת הכותל עם תמונות וכיתובים בנושא עיר דוד, על גדר רגילה שאינה שייכת לאתר בניה. התוצאה – תיירות שעוברת באיזור נהנת מתמונות צבעוניות ומידע בנושא תיירות סיורים וכניסה לעיר דוד, תיירים רבים מצטלמים ליד הגדר, דבר שהפך למיתוג מוצלח מאוד לעיר דוד.

מה היתרונות של גדר מדברת?

- באתר בניה תמיד תהיה קיימת גדר – כיוון שזו חובה להציבה. השטח שהגדר תופסת הינו עצום ולפעמים יכול להגיע לקילומטרים רבועים. שטח כזה גדול שלא מנוצל הוא פספוס עבור הפרויקט. לפעמים פרויקט הבניה לוקח כמה שנים. השימוש בגדר מדברת יכול להגיע לחשיפה ענקית, במיוחד כשמדובר בפרסום לאנשים הנמצאים בקרבת פרויקט הבניה, דבר שיכול להפוך אותם בהחלט ללקוחות פוטנציאלים. במיוחד אם מדובר בקרבת צומת\כביש שהרי גדר צבעונית ומיוחדת תמשוך במהירות את העיניים ותגרום ללקוח פוטנציאלי להתעניין בפרויקט הבניה.

- ליפות את העיר – אתרי בניה הם מקומות לא נעימים לעוברים ושבים וכוללים בין השאר רעש של מנופים וכלי חפירה, המולה, פועלים ופקקים בקרבת המקום. גדר צבעונית וחיה מוסיפה רוגע מסוים לתחושת האי נוחות בקרב העוברים ושבים, מיפה את הרחוב ומוסיפה צבעוניות וחן.

 

עיטוף גדר - מכללת בצלאל

עיטוף גדר 100 מטר מכללת בצלאל

הדפסה והתקנת מדבקות עיטוף קניון

עיטוף גדר אתר בניה בקניון רמות ירושלים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- חברת אימדיה פרינט בימים אלו מבצעת הפקת גדר ענק – כ 400 מטר רבוע עבור בית החולים – שערי צדק בירושלים.

 

אנו באימדיה פרינט מומחים במתן פתרון מלא בנושא גדר מדברת, החל מייעוץ והכוונה, מדידה והנחיות לגרפיקאי ועד לשלבי הביצוע והתקנת הגדר עצמה.

הפקת פרויקט גדר מדברת מצריך ניסיון רב, ידע ומקצוענות, הסיכונים בביצוע גדר מדברת על ידי חברה לא מנוסה הם רבים, החל מאיכות הדפסה ועד חוסר התאמה בין ההדפסה לגדר.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות גדר מדברת – גידור ומיתוג אתרי בניה? צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

טל' – 072-222-3310

Emedia@012.net.il

הרטום 9, פארק ההיי-טק הר חוצבים, ירושלים.

גדר מדברת – גידור ומיתוג אתרי בניה דירגו את המידע: 5.00/5 מספר גולשים:1

למה לבחור אימדיה פרינט?
"אימדיה פרינט מייצרת את הכל במפעל ומבצעת בקרת איכות קפדנית על כל מוצריה,
הנסיון והזמן הביאו אותנו לרמה מקצועית גבוהה וכן לעבוד עם העסקים הגדולים במשק הישראלי.
אנו נותנים שירות לכל סוגי הלקוחות – כי בשבילנו כל לקוח שווה זהב.
נשמח לתת שירות לייעץ ולהסביר ללקוחותינו ולתת פתרונות יצירתיים לכל בעיה".
לקבלת שירות חייג/י
072-222-3310